Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Ліщина (22.03-31.03; 24.09-03.10)


Ліщина – 22-31 березня, 24 вересня-3 жовтня

Часто слабка, непоказна. Не накладає свого “я” на думку інших. Але якщо з ліщини познайомитися ближче, то неможливо не піддатися чарівності, яку вона випромінює, не побачити її оригінального розуму.

Ліщина задовольняється малим, пристосовується до всіляких умов життя і все розуміє. Її зовнішність справляє майже магічну дію. Якщо хоче, то може сподобається, уміє змусити любити себе. Вміє бути доброю, мудрою, терплячою, але може бути і небезпечною, злою, шкідливою. Все в ній чаклунство – біле чи чорне, в залежності від її хвилинного настрою чи власного капризу. Без залишку добра чи витончено зла – така Ліщина, і не без причини людей, що народилися під цим знаком, у середні віки часто звинувачували в чаклунстві. Прив’язавшись до кого-небудь, зробить все, щоб полегшити його життя. Але будь обережний, якщо не завоюєш її симпатії.

Незважаючи на скромність і стриманість, ніколи не проходить непоміченою. Вкрай оригінальною, несхожою ні на кого, життя трактує інакше, ніж усі.

Навіть коли її люблять, вона будить почуття занепокоєння. Здатна відгадувати найпотаємніші думки, виступати з несподіваними пропозиціями, чинить так, що можна чекати від неї всього. Вельми неврівноважена, може бути вельми ініціативна, а може все залишити і плисти за течією. Віддає собі в цьому звіт, навіть якщо видає себе за особу дуже розважливу.

У любові може бути самим улюбленим чи самим болісним партнером. Схильна до швидких змін настрою. Займися нею, якщо не боїшся ризику. Якщо спільне життя з нею і не принесе спокою, то буде дуже захоплюючою.

Має різнобічні знання, вчиться і осягає усе надзвичайно швидко і легко. Але тільки від її доброї волі залежить, чи застосує вона свої знання з користю і повністю.

Риси народжених під знаком ліщини: схильність до синтезу, інтуїція, фантазія.

Під знаком ліщини народилися: Сервантес, Тосканіні, Марсель Марсо, Рафаель, Гойя, Ван Гог, Проспер Меріме, Грем Грін, Нельсон, Софі Лорен.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,186