Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Каштан (23.05-03.06; 22.11-01.12)


КАШТАН – 15-24 травня, 12-21 листопада

Каштан дуже красивий, навіть декоративний, але не намагається скорити навколишніх своєю привабливістю. Потребує простору, повний жвавості і сили. Володіє вродженим почуттям справедливості, будь-яке порушення її буде для нього стимулом до мимовільного протесту. Він готовий відстоювати свою правоту будь-якими засобами, незважаючи на наслідки. Неприязно ставиться до розважливості, до всяких тактичних і дипломатичних вивертів, чим часто ненавмисно ставить проти себе людей. Відсутність гнучкості в спілкуванні з іншими приводить до того, що він змінює багато занять і випробує багато розчарувань, що пам’ятає довго, тому що дуже вразливий і чуттєвий.

Незважаючи на наполегливість і витримку, не буває впертий. Вміє бути обачним і завбачливим, завдяки чому звичайно не має матеріальних проблем. Велике значення надає правилам моралі і схильний до пуританства, незважаючи на певну чутливість. Несподіваним у ньому є прагнення до життєвих зручностей. Іноді справляє враження непристосованого до життя, але це тільки наслідок ворожості і відсутності довіри до себе та інших.

Каштан занадто незговірливий, щоб знайти взаєморозуміння, і часто користується славою несумлінної. Можливо, це пов’язано з його пристрастю шокувати інших. Вимагає багато любові, але сам може любити по-справжньому тільки один раз і тому йому важко знайти щастя. Потреба в любові й одночасно острах, що його можуть не покохати, ускладнює його стосунки з партнером. Його комплекси виявляються в зухвалій поведінці і часто незрозумілі для навколишніх.

Розумове життя – живе та конкретне, що грунтується на спостереженнях. Обдарований, швидкий і точний, але має схильність до мрійливості і філософських роздумів. У його житті багато що залежить від оточення. Повний розвиток здібностей одержує тільки тоді, коли знаходить у своїх близьких співчуття і розуміння.

Риси народжених під знаком Каштана: відвага, реалізм, спостережливість і проникливість, організаторські здібності.

Під знаком Каштана народилися: Ломоносов, Вольтер, Руссо, Стивенсон, Бальзак, Генрі Фонда, П’єр Кюрі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,483