Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Іва (01.03-10.03; 03.09-12.09)


ІВА – 1-10 березня, 3-12 вересня

Зі своєю пісенною меланхолійною красою Верба дуже приваблива і своєрідна. Навіть якщо тільки видимість визначає основу її принадності (особливо, якщо Верба – жінка), відчуваєш у ній щось таємниче. Вона повна неясних думок, неусвідомлених бажання, що часом і сама не може визначити.

Дуже чуттєва, любить сонячне тепло, перебування біля води. Реагує на всі запахи і смаки. Як ніхто інший, може використовувати хвилинні радості і не відмовляти собі ні в одній з них. Не слід вірити зовнішній лагідності Верби. Всупереч їй, вона діловита і рішуча, добре знає, чого хоче. Ніколи нікому нічого не нав’язує, оскільки в ній розвинене почуття поваги і немає бажання командувати.

Є в ній щось від поета. Її меланхолійні сентенції з приводу осені і швидкоплинного життя не слід приймати занадто серйозно і вважати проявом песимізму. Іва буває дуже важким партнером, так як не має здатності до швидкої адаптації і не любить компромісів.

Її беззахисність і безпорадність найчастіше тільки тактика. Часом для розваги, а іноді і для особистої вигоди вона блискуче вміє розіграти із себе слабка істота. Взагалі ж у житті себе вміє чудово захистити.

У почуттях скоріше романтична, ніж сентиментальна. Любить почуттєві задоволення, вносить у них поетичне фарбування. Іва не любить почуттів буденних, безбарвних. Вона володіє артистичними здібностями, інтуїцією і багатою уявою. Іноді буває непоганим психологом, що при визначеній проникливості дозволяє їй угадувати чужі думки і бажання. Її життя могло б протікати зовсім спокійно, якби не надмірний потяг до любовних страждань. Однак не слід приймати всерйоз її скарги: почуття, не прікрашенние стражданнями, не цінуються нею.

Риси народжених під знаком Верби: інтуїція, багата уява. Під знаком Верби народилися: Єлизавета I (англійська), Сметана, Моріс Шевальє.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,340