Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Горіх (21.04-30.04; 24.10-02.11)


ГОРІХ – 21-30 квітня, 24 жовтня-2 листопада

Природність у його очах не є достоїнством. Він піклується про стиль, тонкі і вишукані манери, у дійсності ж він просто боязкий. Горіх часто складається з протиріч, буває примхливим, агресивним, егоїстичним. Але він також гостинний, увічливий.

Він може бути як лояльним і вірним, так і непостійним. Ніколи не відомо, як він вдіє в тім чи іншому випадку і як з ним поводитися.

Без всяких основ дарує і позбавляє своєї дружби і любові. Іноді сам любить страждати і з задоволенням змушує страждати інших. Йому треба обов’язково ускладнювати ситуацію. Мучений потребою прояву своєї винятковості, ревнивий і привітний, Горіх не відрізняється врівноваженістю. Якщо любиш його чи перебуваєш із ним у дружніх відносинах, будеш постійно підданий несподіванкам. Займися ним, якщо почуваєш, що зможеш протистояти його впливу, у протилежному випадку він цілком підкорить тебе своїй волі.

У житті вміє бути чудовим стратегом. Добре оцінює наслідки своїх намірів, зважується на дуже підступні дії, не дозволяє стримувати себе зайвими докорами сумління. Часто підкорює оточуючих швидкістю дій. Однак зустрічаються і Горіхи-тихоні.

Прагне, щоб його життя не було повсякденним. Не боїться ризику, не прагне подобатися, не визнає компромісів, не ходить протоптаними доріжками. У Горіха буває багато друзів, а рівно і багато ворогів. Вважає, що розраховувати можна тільки на себе самого. Дбати про збереження власної незалежності і відособленості. Іноді буває особою, яку не можна не помітити і з якою доводиться рахуватися.

Риси народжених під Знаком Горіха: рішучість, спостережливість, організаторські здібності.

Під знаком Горіха народилися: Кант, Колумб, Єлизавета II (англійська), Шекспір, Паганіні, Катерина II, Достоєвський.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 115 T. 0,205