Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Фігове дерево (Інжир) (14.06-23.06; 12.12-21.12)


Інжир – 14-23 червня, 12-21 грудня

Фігове дерево делікатне, з виразними рисами. Не володіє красою, але не залишається непоміченим.

Інжир трохи вразливий і з деякими комплексами. Не скрізь почуває себе добре. Вимагає життєвого простору і тепла. В’яне в несприятливих умовах. Погано переносить труднощі. Стаючи вразливим, переповненим гіркотою, сохне. У таких умовах його охоронна система слабшає і необхідно бути дуже уважним, щоб дерево не погубити.

Має сильно розвинені сімейні почуття. Відчуває постійну необхідність контакту зі своїми близькими, навіть якщо вони не в змозі це оцінити і виправдати його надії. Має потребу в стабільності, незважаючи на те, що сам не дуже постійний багато в чому.

Характер емоційний і поблажливий. Розплачується за це часом щиросердечним спокоєм і радостями життя, тим більше, що виявляє опір спокусам. Хоча і не постійний (частіше в думках), але намагається чітко виконувати щоденні обов’язки. На нього можна покластися. Працює старанно, хоча в глибині душі ледачий. Імпульсивний і повний добрих намірів, але життя проходить у боротьбі з власними слабкостями.

Інжир – реаліст і завжди буває діловитим і заповзятливим. Це дерево є дійсним скарбом для своїх близьких. Воно приносить гарні плоди. Посади його у своєму саду і добре доглядай за ним – не пошкодуєш. Воно відноситься до числа тих, з якими варто одружуватися. Але не чекай від нього чудес, він не належить до числа романтичних коханців. Прості почуття цінує вище, ніж “якісь фантазії”. Будь-яке дерево без комплексу, зрозумівши його, добре з ним сумісне. Але увага: Фігове дерево дуже образливо!

Риси народжених під знаком інжиру: імпульсивність, практичний розум, спостережливість, реалізм, організаторські здібності.

Під знаком інжиру народилися: Г. Гейне, Бетховен, Стравінський, Б. Брандт, Ф. Гарсія Лорка, Григ, Едіт Піаф.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,286