Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Бук (21.12-22.12 – зимове протистояння)


БУК – 22 грудня – зимове протистояння

Стрункий і красивий. Відноситься до тих, хто доживає до глибокої старості, зберігаючи всі якості, властиві молодості. Йому вдається зберегти гарну форму, ставний силует, спритність і гнучкість рухів. Завжди доглянутий, не цурається деякого кокетства. Якщо попадає в сприятливі умови, то йому вдається досягти успіху в будь-якій області. Проявляє спритність і винахідливість у всякій ситуації. Повний різних планів, які вміє успішно реалізувати. Не дає збити себе зі шляху. Уміє непогано організувати своє життя.

Трапляються з ним припадки щедрості, хоча звичайно він розважливий і безпомилково організовує свій бюджет. Не дуже любить ділитися своєю власністю, витрачає її ощадливо.

Бук – істота порядна, володіє багатьма солідними якостями, завжди зважує всі за і проти, ніколи не покладається на волю випадку. В любові йому не вистачає фантазії. Ідеальний чоловік або дружина. Прагне мати дітей, приблизно організувати свій будинок, добре провести відпустку.

Інтелігентний, володіє організаторськими здібностями і здоровим глуздом. Виражений матеріаліст. Перш за все хоче бути багатим, а потім, якщо можна, щасливим.

Риси народжених під знаком Бука: вдумливість, точність, організаторські здібності, реалізм.

Під знаком Бука народилися: Пуччіні, Сталін.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 53 T. 0,362