Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп для Риб на жовтень 2013 року від Марфи Бомбушкар


У жовтні Риби будуть зосереджені на фінансах, вже 5го жовтня відбудеться щось, що змінить Ваше ставлення до грошей, можливо, Ви візьмете в борг, або дасте, а може, у Вас попросять у борг. Цілком імовірно, що зміни, що відбулися 5го жовтня, будуть не в кращу сторону, не бажано брати більше грошей у борг, ніж Вам потрібно буде важко їх повертати, може бути потрібно буде повернути більше, ніж брали… Весь перший тиждень жовтня буде загрожувати неприємностями для Риб, напруженю, потрібно буде повертати борги, шукати нові джерела доходів, ділити майно. Можливо, змінитися і Ваш спосіб життя, трансформується у щось нове.

Проблеми з фінансами, розділом майна, стресовими ситуаціями вирішаться 19 жовтня і справи підуть на поправку. Можливо Ви отримаєте допомогу від інших, або ж зможете розрахуватися зі своїми боргами, або прийдете до консенсусу в розділі майна. Гарний час, щоб подати заявку на підвищення або зміну місця роботи, резюме новому роботодавцю. Всі важливі переговори слід намітити на 19 жовтня (+ \ – 3 дні) саме в цей період вони будуть успішні.

Якщо у Вас є близька людина, приділіть їй увагу в період з 16 жовтня до 7го грудня, саме цей період дуже важливий для Ваших відносин, можете запланувати на нього спільну поїздку, весілля, покупку будинку або початок громадянського шлюбу, приміром. Все що Ви будете робити разом, буде покращувати і зміцнювати Ваші стосунки, розвивати їх у правильному відношенні. Якщо у Вас немає близької людини, Ваш діловий партнер, агент або будь-який інший партнер, може допомогти Вам гарною ідеєю, так що прислухайтеся до нього, або ж надасть будь-яку іншу допомогу і бути корисним для Вас.

Після 8го жовтня і до 5го листопада Риби відчують поліпшення в соціальній сфері, відчують свою важливість і репутацію. Це гарний час, щоб підняти свою репутацію, змінити місце роботи, особливо значними Ви будете до 17го жовтня – Ви будете потрібні, важливі і знамениті. Гарний час, щоб перейти на нову роботу. Вищестоящі Вас люди, на постах, будуть говорити про Вас. Можна завести роман з посадовою особою. 17 жовтня-дуже важливий день для Вашої кар’єри (плюс пару днів), придивіться, у Вас буде шанс змінити її на краще, можливо змінити місце роботи на більш престижне.

Якщо Ви планували відправитися в подорож – бажано це зробити до 22 жовтня. Так само всі важливі документи, так само, бажано оформити до 22 жовтня. Після 22 жовтня Вас можуть очікувати труднощі в поїздках, оформлення документів – ці затримки подовжаться до 11 листопада.

Найважливіші дати для Риб в жовтні 2013

Найромантичніші дні – 7-8, 11-12, 15-16, 21, 24-26.

5го жовтня Вас чекають проблеми з грошима, розділом майна, боргами.

Після 16го жовтня з роботою і обов’язками стане простіше.

З 16 жовтня до 8 грудня – партнер і відносини, будуть для Вас досить важливою темою в житті.

19 жовтня Ви отримаєте довгоочікуваний результат фінансового проекту, того, що почалося 6го жовтня.

Після 22 жовтня не варто здійснювати дорогі покупки, мати справу з важливими документами і подорожами – можливі затримки і помилки.

26 жовтня – самий креативний день у Риб.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.10.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 121 T. 0,350