Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діви на серпень 2013 від Марфи Бомбушкар


У серпні Дів очікують важливі, конфіденційні, переговори. Цілком імовірно, що Ви отримаєте важливі повідомлення. Дуже висока ймовірність і того, що розмови будуть про гроші або кар’єру. І Ви досягнете успіху в цьому, якщо спочатку і будуть затримки, то після 6го серпня відбудеться «поштовх», який допоможе досягти бажаного. Приділяйте увагу одержуваній інформації 6го серпня (плюс \ мінус пару днів), ця інформація, новини, повинні будуть матеріалізуватися протягом 10 днів. Так само варто приділити увагу і своєму здоров’ю.

До 20 серпня (пару днів більше \ менше) Дівам потрібно закінчити важливий проект. Прислухайтеся до своїх співробітників, вони можуть порадити гідні ідеї. Після 20го серпня може приступити до нового проекту, особливо хороший результат буде, якщо проект буде відноситись до фільму, малюванню, віршів – мистецтву і креативності. Якщо він відноситися не до раніше сказаного, тоді варто бути подвійно уважніше до деталей, Ви можете помилитися і зробити те, чого клієнт не хотів. Зроблену роботу слід перевірити ще раз, щоб не здати її з помилками.

Август так само принесе з собою багато нових знайомств і спілкування, внесе трішки веселощів до Вашого життя. Можливо, що хтось зробить Вам пропозицію зустрічатися. Так що, варто відірвати себе від роботи, і хоча б трохи приділити спілкуванню з людьми. Ваше коло друзів за цей місяць значно розшириться. Особливо хорошим, для Дів, буде початок серпня у набутті нових друзів.

На початку місяця і до 16го серпень Ви будите мати потребу в любові, шукатимете свою другу половинку. А для тих Дів, у яких вже є вона, настане новий романтичний період. За ці, перші, два тижні серпня можете сміливо змінити свій гардероб і стиль. Станьте романтичніше, і любов піде до Вас на зустріч! Особливо сильна сексуальна напруга, і бажання романтики, у Дів буде спочатку серпня з 3 до 7го числа. Потім, трішки, запал зменшиться.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 115 T. 0,431