Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діви на липень 2013 від Марфи Бомбушкар


Липень буде сповнений романтики, спілкування, бажання завести нових друзів і любов. Діви в липні стануть більш соціальними і комунікабельними! Прекрасний час для того, щоб реалізовувати свої ідеї з друзями, знаходити нових ідейних союзників і знаходити нових друзів. Не варто сидіти вдома. Місяць буде повний на різні події. Особливо життєва сфера спілкування і дружби у Дів почне розвиватися після 8го липня! Це ж час добре підходить і для любові.

Під кінець місяця Ви будете почувати себе втомленими. Вам потрібно буде відпочити, час для відпочинку найкраще планувати на 24-25 липня. До цих днів, спокій Вам тільки сниться. У вас є всі шанси на те, щоб закінчити важливий проект, який Ви почали пару місяців тому і отримати по заслугах. 22 липня для Вас буде важким днем, у цей день роботи Вам «привали» з нізвідки. Бажано до 22 липня закінчити всі дрібні проекти та завдання, плани. Щоб бути готовим до зустрічі з чимось значним, що зажадає від Вас багато концентрації і часу на реалізацію. Цілком імовірно, що ваші клієнти раптово захочуть змінити умови договору або щось в цьому роді. Як я вже говорила, щось важливе звалитися на ваші плечі 22 липня і «просидить» там до 26го числа. Варто уважно вчитуватися в договору, слухати клієнтів і начальство. До 20 числа Ви будете відчувати затримку і гальмування в деяких сферах.

Важкий період, коли потрібно буде переробляти розпочате, коригувати і правити, протриматися до 20 липня. Після Вам буде набагато простіше, справи будуть робитися куди швидше, переговори вестися куди конкретніше. А до цієї дати, будьте готові до того, що люди будуть відмовлятися від своїх слів, комп’ютер буде ламатися, телефон сідати, а документи губитися. Так само вперше тижня липня Діви можуть зустріти старих знайомих, яких давно не бачили.

Ваша любов і особисте життя, яка піддавалася перевіркам (і в якої виникли певні проблеми ще в лютому цього року) піде на поправку. Можливо, Ви зрозумієте, що з нинішнім партнерів перспектив немає і змініть його. Особливий поворот у відносинах (дружніх і любовних) слід очікувати 8 липня. Може бути, що людина, з якою Ви познайомитеся в липні, стане вашою другою половинкою. Але все ж, найкращий місяць для любові (нової або «поліпшення» існуючої) буде в період з 22 липня по 16 серпня – в ці дні ви можете зустріти нове кохання або перейти з дружніх відносин на рівень любовних. Головне, Діви – не сидіть вдома! Виходьте на люди! Дійте, тільки зробивши перший крок – ви отримаєте бажаний результат, а якщо будете сидіти і чекати біля моря погоди …………

Найскладнішим днем у липні для Дів в гороскопі буде 27 число. Ймовірно, що ви посваритеся з партнером \ союзником \ начальником. Ви будете вкрай агресивні в цей день (+ 4 дні після). В кінці місяця Ви отримаєте важливі і неприємні новини, несподівано. Можливо, вони будуть пов’язані з грошима – Вам прийде великий рахунок, який потрібно буде терміново оплатити або ж просто будуть великі фінансові витрати!

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.07.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 117 T. 0,224