Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – вересень 2014 від Марфи Бомбушкар


Вересень – це місяць щоб показати себе, справити враження! Діви, подумайте над тим, щоб змінити свій імідж, свою манеру поведінки. Це місяць для начал! Можете змінити свій гардероб, можете змінити свої речі, можете змінити своє життя!

Перший тиждень вересня зажадає внести деякі корективи, взяти під контроль те, що раніше Ви пустили за течією. Чим краще Ви це зробите, тим легше буде Вам в кінці місяця, тим більше часу у Вас буде. Починайте планувати, витрата свого часу та енергії. Цінуйте свій час, не витрачайте його даремно, це дозволить іншим більш цінувати Вас.

8 серпня, плюс мінус 5 днів, зверне увагу Дів на відносини.

Починаючи з 14 серпня і до 26 жовтня, Діви більше енергії почнуть витрачати на будинок і рідних. Хороший період для початку ремонту або будівництва. Але в той же час, імовірно, і початок суперечок з батьками та членами родини. Сімейне життя стане більш активним. Особливо потрібно бути обережними 21-22 вересня, в ці дні вірогідні дуже сильні скандали з Вашою родиною.

Починаючи з 5 вересня і до 30 числа цього ж місяця, настане хороший період для романтики і фінансів. Діви стануть більш романтичними, чутливими та й образливими. У період з 6 вересня і до 16 – Ви будете ще й дуже мрійливі і ранимі. До кінця місяця особливо добре буде жінкам Дівам – Ви станете більш привабливі для протилежної статі! Зірки розташувалися так, що Діви можуть знайти свою нову любов в цьому місяці. Ви будете «майстрами» відносин. Можете закрутити новий роман.

Вересень, мабуть, один з кращих місяців в 2014 році для фінансів. Ви можете залучити нові інвестиції в свою справу, показати себе в бізнесі.

Кінець місяця, 24 вересня, плюс мінус 3 дня, зверне Вашу увагу на Ваші накопичення і джерела доходів.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.09.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,285