Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – січень 2014 від Марфи Бомбушкар


Свята закінчилися, але Ви, здається, чините опір приступити до справи, ідеям та обов’язків. Ці свята принесли з собою купу клопіт, Ви були вкрай емоційні при зустрічі нового року, і за день до, так що легко зрозуміти, чому Ви так хочете відпочити. І це гарний час для того, щоб взяти перепочинок. На початку місяця увага Ваше буде звернена до дітей. А якщо їх у Вас немає – до творчості, любові, азарту. Але я б не радила Вам витрачати багато грошей, постарайтеся знизити свої витрати. Гроші Вам будуть потрібні в лютому. Місяць буде досить спокійний для Дів.

А січень місяць для романтики. Вже 1го січня буде пік, а після спадання до 5го січня, Вашого романтичного настрою, флірту, азарту. Ви будете бажати любові, якщо у Вас її немає, сповнені енергії в пошуку її.

Ви можете з успіхом отримати бажане від людей, які зайняті фінансами, страхуванням, торгівлею. Або ж, якщо ця людина займається ювелірною справою, продажем нерухомості, банкірів, антикварів. Можете спробувати пошукати свою другу половинку в музеях, розкопках. А так же, прислухайтеся до порад від Ваших друзів, вони можуть розкрити Вам очі на потрібних персон і познайомити з ними.

Хороша подія відбудеться з Вами 15 січня, найімовірніше це буде світський захід або в компанії з друзями.

А от ближче до 30 січня Вашу увагу з любові, дітей, і друзів буде переключено до робочих буднів, обов’язків. Так само раджу звернути увагу на своє здоров’я в період з 30 січня, до 3 лютого. Найімовірніше, що 30 січня відбудеться початок подій, на роботі, які зажадають багато Вашої уваги, або ж Вам доведеться підлікувати своє здоров’я. Ці події підійдуть до фіналу лише в середині лютого.

Не раджу Вам ні в якому разі робити дорогих покупок до 31 січня, змінювати свій стиль, зачіску. Намагатися завести нові відносини, або підштовхнути партнера до змін в існуючих. Найкраще з цим усім почекати, переоцінити, а діяти починати з 1го лютого. Інакше, Вам доведеться все це переробляти ще не раз.

Найважливіші дати в гороскопі для Діви в січні 2014

Хороші дати в січні: 4-5, 10-11, 18-19, 24, 29.

1 січня – почнеться період романтики у Дів, до середини січня. Гарний час для відпустки.

11 січня – хороший день для веселощів і любові. А так же прийняття важливих рішень.

15 січня – на протязі 3 днів Вам належить відвідати важливий захід.

30 січня – Вас очікує нове завдання, раптове, доведеться досить багато над ним попрацювати. Так само будьте обережні зі здоров’ям.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,165