Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – листопад 2013 від Марфи Бомбушкар


Навчання практичним знанням, спілкування з сусідами, поїздки на близьку відстань – це основні теми листопада для Дів. Ймовірно у Вас будуть важливі переговори, які потрібно проводити дуже ретельно. Щось заважатиме прогресу в цьому місяці для Вас. Ймовірно, що угоди укладені в листопаді, або спілкування з сусідами, будуть не зовсім задовільними.

Затримки і проблеми, зі здоров’ям, у спілкуванні і в багатьох інших сферах життя, ще не хватка енергії – це все почалося у Вас в жовтні і триватиме до 11 листопада. Вам хочеться щоб речі продовжували йти вперед, але правильніше за все просто почекати. Не варто укладати нові домовленості і будувати великі плани до середини місяця. Інакше все розпочате на початку листопада потрібно буде переробляти.

12 листопада славний день для Дів.

Діви в листопаді будуть вкрай зайняті, буде багато телефонних дзвінків, листів. Постарайтеся правильно організовувати свої плани. Обробляти отримувану інформацію. Вчиться чомусь новому.

Минулого місяця, жовтні, можливо, були погані новини і зміни з фінансами, грошовими коштами. Але в цьому місяці, в кінці місяця – 30 листопада Ви можете отримати хороші звістки, і задоволення своїх фінансових проблем. Можливо Ви отримаєте хороший кредит або іпотеку, а може, виграєте якийсь приз або отримайте фінансову нагороду за щось.

Короткострокові поїздки – це наступна тема цього місяця. Так що будьте готові, до того, що Вам доведеться поколесити в межах свого міста, району чи області.

Любов. Місяць буде повний любові. Або бажання любити. Покращитися Ваш магнетизм і чарівність. Відносини будуватиме простіше, хоча Ви і будете бажати більш серйозних, відповідальних, відносин. З сексом теж буде все добре, Ви будете понад сексуальні, сексапільні, бажати побільше його. Але з іншого боку, з цим так само виростить і Ваша агресія, наполегливість.

Найважливіші дати для Діви в листопаді 2013

Хороші дати : 2-3, 6-7, 11-12, 15-17, 20-21, 25-26, 29 – 30.

3 листопада нове спілкування, нові знання.

5 листопада виникнуть проблеми в переговорах.

12 числа приділіть увагу соціальній сфері життя, сходіть в клуб або побудьте з друзями.

З 13 листопада у Дів можуть початися проблеми у відносинах.

16 листопада хороший день, який принесе поліпшення у Вашому житті.

17 листопада дуже емоційний день.

27 числа можете запланувати новий грандіозний проект. Розширення меж.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 01.11.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,236