Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – липень 2014 від Марфи Бомбушкар


Ваш рівень особистої чарівності сильний в цьому місяці. Так що Діви, прийшов час закохати в себе когось або сподобатися комусь! Дивні проблеми і нерішучість про кар’єру і довгострокові цілі розсмокчуться і підуть у минуле.

У багатьох сферах Діви відчують, що йдуть вперед.

Останній рік у Дів був тренд орієнтований на дружбу і відносини, Ви багато в чому спиралися на друзів, бажали знайти собі нових товаришів, брали участь у всяких колективних заходах. Я не здивуюся, якщо за рік з гаком Діви могли вступити в якусь групу, або колектив, або фан-клуб.

Зараз настає період, який триватиме рік і кілька місяців, під час якого колективи та дружба не матиме для Вас такого важливого значення. Новий тренд, мета, буде приносити Вам радість завдяки знаходженню за сценою. Ви можете почати плести нові інтриги, або ж розгадувати таємниці інших людей. Можливо, що деяким Дівам захочеться самотності. Цей рік і пару місяців зроблять багатьох Дів більш духовно розвиненими, можливо, що деякі повірять у бога, або ж засумніваються в своєму абсолютному атеїзму і стануть агностиками. Ви зіткнетеся зі своєю підсвідомістю, може, захочете вивчати окультні науки. Але це все буде потім.

12 липня (плюс мінус 3 дні) ймовірно, відбудеться конфлікт пов’язаний з друзями і коханою людиною. Вашу увагу буде звернено до Вашої творчості, дітей, любові і романтиці – щось важливе станеться в цих сферах. Ви можете дізнатися щось нове, знайти нове хобі чи романтичний інтерес.

А в кінці місяця, після 26 липня, ще на додачу до всього сказаного відбудеться ще один довгостроковий тренд, який триватиме до середини вересня. Ви станете більше енергії витрачати на своє навчання, ймовірно частіше почнете вирушати в поїздки, станете більш товариськими. Ваша енергія в перебігу останніх 7 місяців, з грудня, була спрямована на заробіток грошей і накопичення, а зараз енергія перетече з цієї сфери в іншу.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.07.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,178