Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – квітень 2014 від Марфи Бомбушкар


Фінансові проблеми потріпають нерви Дів спочатку місяця. У перші два тижні витрати зростуть, при цьому витрати будуть досить раптові і несподівані. Не варто намагатися заощадити – не вийде. Якщо Ви очікували, що Вам дадуть кредит або повернуть борг – на жаль, але надії будуть порожніми, але якщо Ви не очікували повернення боргів або отримання кредиту – тоді можливо все. Хоча Дівам до витрат вже можна було і звикнути, адже вони виросли і продовжують зростати ще з грудня минулого року. Не варто очікувати хороших новин в протягом квітня, та й планувати щось величезне, пов’язане з грошима, так само не варто. Початок місяця буде позначено боргами, кредитами, витратами.

Після 16 квітня ситуація перемінитися, і вже замість видатків Ви будете думати про доходи. 16 числа підійде до кінця щось важливе, буде кульмінація чогось пов’язаного із заробітком грошей, накопичень. Пік цієї ситуації буде 21-24 квітня. Варто очікувати колапсу у фінансах. Це досить складний період, при тому, що він і небезпечний і можна отримати фізичне каліцтво і травму, так що будьте обережні. Варто очікувати важливих новин, особливо якщо Ви були в чомусь зацікавлені, але не знали коли це станеться. Можливе виникнення проблем з очікуваним, або Ви не отримаєте бажаний результат, або він буде зовсім не такий – інший.

У той же час у Дів на роботі, з 6 квітня, почнуться налагоджуватися справи. Особливо якщо Ви працюєте не поодинці, а з партнером. Самозайнятим Дівам варто очікувати нових клієнтів.

Якщо Ви хотіли кудись поїхати за кордон або вступити вчитися до ВНЗ – раджу Вам зайнятися цим 30 квітня (плюс мінус 3 дні). Навіть якщо Ви і не планували їхати кудись або вчитися, все одно, Зірки можуть підштовхнути до цього Вас самі. І навіть якщо Ви і не поїдете кудись, то все одно Вас чекає спілкування з іноземцями або пізнання чужих культур. Це хороший період для судових слухань, пошуку покровителів.

Найважливіші дати в гороскопі для Діви в квітні 2014

Хороші дати в квітні : 12, 18, 25, 30.

16 квітня – чекайте змін у джерелах доходів і особистому добробуті. Джерело доходів може вичерпатися.

18 квітня – візьміть участь в соціальному заході, воно піде Вам в толк.

21 – 24 квітня – гроші знову стануть Вашої головною проблемою. І не тільки вони. Будьте обережні в цей період.

30 квітня – дорога, навчання, покровителі – це те, де зірки «посміхнутися» Вам.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 4.04.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,261