Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – грудень 2014 від Марфи Бомбушкар


Якщо Ви довго працювали над якимось проектом, якщо Ви довго чекали, коли ж Вас помітять на роботі. Коли ж Ви нарешті отримаєте підвищення! Саме зараз настав час!

6 грудня, плюс мінус 4 дні – Ваш зоряний час для отримання просування по кар’єрних сходах. Та й не тільки по ній, в ці дні репутація, досягнення, повага – будуть Вашою метою №1. Найімовірніше, новини пов’язані з кар’єрою будуть несподіваними, так що будьте готові скочити на коня і мчати до мети. Ви ж не даремно старалися весь цей час, пора отримувати результати праць.

З 5 грудня і по 13 січня – заправляйте рукава, роботи буде дуже багато! Всю свою енергію Ви будете витрачати на роботу. Але це ще й прекрасний період, щоб зайнятися своїм здоров’ям, вже зараз то у Вас вистачить сили волі для заняття спортом. Не бійтеся брати на свої плечі зайвий проект, зараз у Вас вистачить енергії довести його до кінця! З поганого, можу припустити, що збільшиться кількість скандалів на роботі.

Важлива тенденція, перемінна, початок, у Дів відбудеться наприкінці місяця – 23 грудня. 23 грудня одна не особливо гарна планета увійде в сектор, що відповідає у Дів за будинок і сім’ю. Узагальнено кажучи – за всі справи сімейні. Це дуже складна планета, яка кине Вам не один виклик. Протримається вона там до 2017 року. За цей час, Діви більш серйозніше стануть ставитися до сім’ї, батькам, сімейним традиціям. На жаль, але в цей час, всі справи домашні будуть кристалізувати, стиснуті. Ви можете відчувати нестачу можливостей з розвитку домашніх справ. Якщо Ви планували купити квартиру – купіть її до 23го грудня, після 23 справи сімейні «сповільняться». Більш докладніше я напишу про це в гороскопі на 2015 рік.

22 грудня, плюс мінус 4 дні – любов у повітрі! Творити, творити, закохуйтеся, приділяйте увагу дітям – це гарний час для всього раніше перерахованого! Весь кінець грудня і початок січня – час для любові, творчості, діток.

Найважливіші дати в гороскопі для Дів в грудні 2014

Вдалі дні: 4-5, 9-23, 30-31

6 грудня, плюс мінус 4 дні – шанс отримати підвищення або повагу, отримати заслужене. Нагадайте про себе, раптом про Вас забули.

22 грудня, плюс мінус 4 дні – любов і творчість.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.12.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,337