Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – червень 2014 від Марфи Бомбушкар


Зараз для Дів наступає вкрай важливий місяць, дуже захоплюючий, дуже енергійний, ідеальний для кар’єрного та соціального зростання. Хотіли кар’єри і поваги? Отримуйте – червень найкращий місяць для цього в 2014 році! Цей період почнеться ще з закінченням травня – 29 числа і триватиме перші два тижні місяця. Погоджуйтеся на пропозицію, яка Вам зроблять. Але не варто підписувати нові договори і обговорювати умови з 8 червня по 2 липня. Дів очікує успіх у кар’єрі на початку місяця, після буде затишшя, а так само в кінці з 26 червня до 19 липня!

У період з 8 червня до 2 липня – Діви можуть відчути меланхолію, занепад сил, Ви будете відчувати, що весь світ сповільнився. Один крок вперед – два кроки назад. Процеси та події у Вашому житті сповільняться. Не старайтесь форсувати події, краще, постарайтеся бути більш гнучкими. Не потрібно йти вперед, зробіть те, що планували зробити раніше, переглянете існуючі проекти, відкоригуйте вже розпочате. Радійте тому, що нічого нового не відбувається і у Вас є час повернутися назад і переробити щось. Ви можете почати спілкуватися з людьми зі свого минулого, дадуть знати про себе старі знайомі, про яких Ви вже й забули. Не варто в цей час, з 8 до 2 починати нові проекти, підписувати нові договори, укладати нові угоди. Це все потребує значно більше ресурсів, якщо буде розпочато зараз, і в майбутньому потрібно буде це переробляти.

13 червня вся увага та енергія Дів буде звернена до їхнього будинку і рідних, плюс мінус 4 дні. Якщо Ви сподівалися продати будинок або квартиру, або ж купати будинок \ квартиру, здати нерухомість в оренду – будьте готові до цього! Пропозиція, яку Ви отримаєте буде чудовим і можете на неї погоджуватися (адже Ви це почали хотіти до 8 червня). Якщо Ви хотіли зробити вдома ремонт, а не було грошей – Ви їх отримаєте. Усі Ваші бажання і плани щодо будинку і рідних – мають шанс на реалізацію, головне почати! А от якщо потрібно буде оформляти документи – приділіть їм дуже багато уваги, щоб не було помилок! А ще краще, оформлення нових документів перенести на липень місяць.

25 червня, плюс мінус 2 дні – буде шокуючим періодом для Дів. Постарайтеся бути обережними у ці дні, щоб не отримати травму, не потрапити в аварію або поскандалити. Дівам варто очікувати якихось раптових змін пов’язаних з накопиченнями і джерелами заробітку, а так само раптові витрати або доходи. Хоча найімовірніше, що будуть витрати.

Наприкінці місяця, 28 червня (плюс мінус 3 дні) – настане нова глава у Вашому колективному житті, пов’язана з дружбою, спілкуванням, спільними з друзями планами та ідеями. У Вас буде шанс завести нового друга, впливового, важливого, багатого або ж масу нових друзів. Це той період, коли Ви не захочете сидіти вдома, а будете бажати спілкування, бути на публіці і з публікою. Цей період продовжитися у Дів і спочатку липня.

Найважливіші дати в гороскопі для Діви в червні 2014

Вдалі дні: 2, 5-6, 15, 18-19, 22-23, 28-29.

8 червня – 2 липня – занепад сил, меланхолія. Не варто починати нічого нового.

9 червня – 17 листопада – очікуйте затримок в близьких відносинах, може бути Ваше весілля буде перенесена на іншу дату (або будуть виникати затримки з її організацією), то ж ставитися і до ділового співробітництва.

13 червня – кульмінація пов’язана з рідними і домом.

25 червня – плюс мінус 2 дні, будьте обережні. Вірогідні зміни з доходами і витратами.
28 червня – плюс мінус 3 дні – Ви станете більш соціально активними, знайдете нових друзів і загальні плани на майбутнє.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.06.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,177