Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – березень 2014 від Марфи Бомбушкар


З самого початку березня Вашу увагу буде звернено до Вашого партнера. Для більшості Дів це буде пов’язано з любовним партнером, а не партнером по бізнесу, особливо для тих, хто народився в кінці першої – на початку другої декади. Ви можете, нарешті вирішити зробити пропозицію руки і серця або ж воно буде зроблено Вам. Якщо Ви вже перебуваєте в шлюбі, Ви почнете обговорювати про майбутнє, про те, як ще більше згуртувати Ваш союз. Ви будете бажати зменшити існуючу напругу, будете готові піти на компроміси і пробачити. Ну, і як я говорила раніше, є і другий варіант – Ви будете зайняті пошуком партнера, людини здатної допомогти Вам з бізнесом і справами: менеджера, адвоката, радника, брокера, якогось фахівця, від дій якого Ви залежите.

Будь-яке співробітництво тет-а-тет на початку березня вимагає переговорів, не варто підписувати чи обіцяти необдумано, не прочитавши договір. Особливо це ставитися до грошей, до способів Вашого заробітку, вкладень і фінансів (які належать Вам, а не взяті у інших). Будьте терплячі, на початку березня Діви відчують «затримку» і брак енергії в заробітку грошей і накопиченні. Хоча до цього в цій сфері був «фонтан», який почав бити в грудні 2013, то зараз його струмінь вичерпається, як мінімум до 20 травня. Найкраще – це витрачати існуючу енергію, на вже існуючі проекти, а не починати нові.

17 березня зверне Вашу увагу на себе особисто. Ви можете захотіти змінити імідж або ж просто «показати» себе іншим. Якщо раніше, починаючи з березня місяця, улюбленим словом у Діви стало «ми», то тепер буде – «я». Ви зрозумієте, що Вам потрібно, особливо якщо перед Вами стоїть якась мета. Ви станете більш егоїстичні в період – 4 днів, після 17 березня. При цьому прийняті Вами рішення будуть мати довгостроковий характер, дії, розпочаті Вами, будуть розвиватися не один місяць, але результат буде.

31 березня – варто очікувати матеріальних втрат. Є ймовірність, що раптово і несподівано Вам пред’являть рахунок, борг, який потрібно буде оплатити. Або анулюється кредитний договір. Ви можете отримати спадщину або суму після розділу майна, але воно Вас не буде влаштовувати. Ці проблеми можуть тривати від 2 тижнів, до кінця травня, залежно від Вашої дати народження.

Найважливіші дати в гороскопі для Дів в березні 2014

Хороші дати в березні : 6-7, 10-11, 14-17, 24, 27, 29.

1 березня – 20 травня – відчуєте проблеми з депозитами і джерелами доходів.

4 березня – сексуальну напругу.

14 березня – хороший день для довгострокових відносин, початку, як любовних так і ділових.

17 березня – Ви станете більш егоїстичні.

19 березня – принесе з собою обнадійливі фінансові новини, несподівані. Матеріальна підтримка від партнерів або коханої людини. Так само в цей день, імовірно, відбудеться приємне і несподівана подія з коханою людиною.

27 березня – візьміть участь в соціальному подія, не залишайтеся вдома, Ви можете отримати багато цікавих пропозицій.

31 березня – початок фінансових проблем, які триватимуть на протязі місяця або декількох.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.03.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,150