Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп дитячий – Овен


Вашій дитині-Овнові подобається рухатися вперед і атакувати. Він сяє, коли буває першим і хоробрим, але від того, що він так ризикує, у вас починає ворушитися волосся на голові. Овен – природжений лідер, йому подобається брати на себе керівництво. У вашому «вогнянній кульці» стільки енергії, що будь-яка доросла навряд чи зрівняється з ним, навіть сам Овен.

Маленький Овен завжди в русі, його увага рідко зупиняється на чомусь надовго. Почати що-небудь для нього простіше, ніж довести справу до кінця, і ваше бурчання справі не допоможе.

Нетерпіння може виявитися проблемою, коли ваша дитина працює або грає з іншими дітьми: йому не подобається чекати більш повільних дітей.

Вас може турбувати, що ваша дитина егоїстичний понад міру, але це не так: просто він природно відчуває себе «номером один». Вам слід тактовно показати, що слід бути уважним до інших. Овен може легко спалахнути, але його «спалах» гніву рідко триває довго, він проходить і забувається.

Необхідно щоб у вашої дитини-Овна була можливість для активних ігор і спорту, виділіть місце, де він зможе бути гучним і активним. Навчання музиці на трубі або гітарі може бути для нього краще, ніж на піаніно або скрипці. Надайте йому свободу і незалежність, дозвольте робити помилки (якщо тільки яма, в яку він збирається стрибнути, не здається небезпечно глибокої). З таких помилок він складе собі більш глибоке знання, ніж з будь-яких застережливих слів.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,166