Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп дитячий – Лев


Ваш Левеня – володар всього, що він оглядає. Гордість, впевненість у своїх силах, оптимізм, шляхетність – всі ці риси можуть здаватися вродженими. Лев процвітає, перебуваючи в центрі уваги. Однак його «підлеглі» винагороджуються достатком ніжної прихильності і великодушності. Маленький Лев просто любить робити приємні речі для інших і дарувати їм маленькі подарунки.

Володіючи сильною індивідуальністю зі схильністю до театральності, але не маючи можливості бути «в центрі сцени», цей природжений актор може влаштувати виставу в досить дратівливій манері. Вам слід усвідомлювати це, коли ви виявите, що дитина занадто наполегливо просить вашої уваги в невідповідному місці і невідповідний час.

Не будьте нечесні з цією дитиною. Чесність і справедливість дуже важливі для Лева. Ця дитина має силу волі і має здатність наполегливо дотримуватися вибраної мети, напружено працюючи, поки вона не буде досягнута. Але головне – можливість продемонструвати своє досягнення. Цим він буде намагатися завоювати визнання, підбадьорення і повагу інших, що для нього також важливо.

Забезпечте вашому маленькому Льву саму ранню можливість взаємодії з іншими дітьми і дорослими. Заохочуйте творчість і вроджену схильність до драми, знайдіть цікаві костюми або аксесуари у вашому старому гардеробі – ви виявите, що перевдягання і гра різних ролей стане улюбленим дозвіллям вашої дитини.

Завжди слід пам’ятати, що похвала і спонукання до досягнення мети будуть значно ефективніше в керівництві цією дитиною, ніж критика.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,146