Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп дитячий – Козеріг


Фантазія може бути частиною характеру вашого маленького Козеріга, хоча ця сторона індивідуальності зазвичай прихована за домінуючою серйозністю. Його своєрідне почуття гумору, ймовірно, дає йому полегшення від сильної і надзвичайно дисциплінованої «зрілості». Ця дитина – воістину маленький дорослий, він буде здаватися старше своїх років…, поки дійсно не стане старим.

У будь-якому випадку малоймовірно, що вам доведеться привчати вашу дитину до відповідальності, оскільки борг, надійність, дисципліна і сильне почуття честі, ймовірно, є вродженими. Вас часом буде більше займати, як змусити його розкріпачитися і повеселитися.

Іншим ключовим словом для Козеріга є «практичність». Легковажні вчинки не приваблюють його. Він буде мати здатність напружено працювати і добре встигати в школі, але абстрактні предмети будуть здаватися йому непотрібними, а найкращих результатів досягне з предметів, які з його точки зору принесуть йому практичну користь. Маленькому Козерігові від природи властива ощадливість, він буде прагнути відкласти гроші «на чорний день» і накопичити достатньо, щоб придбати щось дійсно варте.

Є в цьому і негативна сторона: така серйозність породжує неспокій і схильність песимістично дивитися на речі. Вам, мабуть, часто доведеться пояснювати маленькому Козерігу, що немає лиха без добра. Зате цю дитину ви завжди зможете взяти з собою куди завгодно і розраховувати на його зразкову поведінку.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,486