Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – травень 2021 від Марфи Бомбушкар


Нове життя розпочнеться у Близнюків в травні, так багато помітних періодів, оновлюючих, подій в житті, перегляду, повернення, нового. Гороскоп на червень буде менш важливим, хоча і буде пік для нового в житті, але травня важливіше для багатьох сфер. Тривалий період інтелектуального тонусу, спілкування, навчання, угод, поїздок, багато нового і старого для цих сфер. Важливий період для сфер відносини і багатства. Дуже помітний період для кар’єри, статусу, репутації, цілей, який буде повторюватися в цьому і наступному році.

З 14 квітня по 9 травня таємні відносини, але можуть бути проблеми, бережіть репутацію і гроші. З 14 квітня по 9 травня інформація про таємне, здоров’я, теж багато негативних вказівок. З 23 квітня по 11 червня активні в збагаченні і витратах.

З 1 по 5 травня бережіть здоров’я і таємниці, намагайтеся не надто хвалитися своїми секретами, можуть бути розчарування в життєвій філософії, несприятливий тренд для судів і публічних скандалів.

З 4 травня по 11 липня перший важливий і помітний період для Близнюків, цей період принесе багато новин і перегляду інформації, буде оновлення знайомств і знань, подорожей. Багато спілкування з новими людьми і повернення старих, буде інтелектуальний тонус, будете навчатися новому і переучуватися, нові поїздки і можливість відправитися повторно, якщо раніше не виходило. Вас чекає багато важливої інформації, переговорів, навчання і поїздок. Весь цей період Вам буде легко даватися інтелектуальна праця, дізнаватися цікаве, навчатися, спілкуватися, заводити знайомства, виступати на публіці, писати, вести угоди. Починайте оформляти документи, угоди, писати книги, вирушайте у відрядження, вчіться новому до 30 травня і після 23 червня. Краще завершувати старе, сприятливо буде повернення до старого з 30 травня по 23 червня.

З 5 по 8 травня змінюйте, відроджуйте, впливайте на свої таємні і ділові відносини. Лікуйте свою душу, позбавляйтеся від страхів.

З 6 по 10 травня не витрачайте багато грошей, несприятливий тренд для судів, поїздок, порушення таємниць, дорогих покупок.

З 9 травня по 2 червня другий важливий і помітний період для Близнюків, період відносин і багатства. Період дасть харизму, творчість, романтичний настрій, легкість на душі, навіть якщо є негативне. Сприятливий для угод і договорів, переговорів, компромісів, розвитку всіх важливих для Вас відносин. Найпомітніше цей період для сфери відносин, а для багатства після нього буде сприятливий період. Оновлення відносин, пом’якшення скандалів, розвиток ділових і особистих відносин. Якщо Ви самотні – зможете знайти другу половинку. Якщо у Вас проблеми у відносинах – зможете знайти компроміси, в особистих і ділових відносинах, помиритися з ворогами. Якщо Вас не задовольняють особисті або ділові відносини, то в цей час їх легко можна розірвати. Ви можете забути стару любов і закохатися в нову, а можуть посилитися любовні почуття. Покращуйте свої особисті відносини, можна обговорити заручини, шлюбний контракт. Розвивайте шлюб. Це сприятливий період для судів і скандалів. Проводьте важливі переговори, вони легко будуть проходити, але угоди після 20 травня нові не укладайте. Цей період гармонійний для жінок Близнюків, впевненість в собі, більше магнетизму, привабливості в очах чоловіків, сприятливий час приділити увагу своїй зовнішності і стилю.

З 11 по 14 травня сприятливий тренд для переговорів, угод, поїздок, творчих інтелектуальних проектів. Обговоріть серйозні питання з дітьми та коханими.

Пік 11 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини. Сприятливий пік, щоб допомагати керівництву, допомагати заради кар’єри і репутації, цілей. У ці дні можна відпочивати, але краще працювати і допомагати іншим. Можна просити про допомогу. Акцент піку на таємниці, в ці дні можна починати нові таємниці, плітки, секрети або щось важливе про це дізнаєтеся. Можете знайти новий духовний шлях, нову релігію, почати вивчати містичне і таємне. Приділіть увагу своєму здоров’ю і таємним хворобам. Пік сприятливий, але все ж буде невелика хандра.

З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 тривати і повторюватися період масштабних, важливих, помітних подій і можливостей для сфер кар’єри, репутації, статусу, життєвих цілей. Це час, коли у Вас буде можливість домогтися багато чого в житті, зробити собі кар’єру і ім’я. Події можуть бути зовнішніми, ловіть моменти, беріться за нові можливості. Якщо Вас не задовольняє Ваша професія, кар’єра, посада спробуйте її поміняти. Покажіть себе перед керівництвом. Починайте нові масштабні проекти. Шукайте нову посаду собі, нову професію, кар’єру, місце роботи. Намагайтеся більше допомагати іншим, займіться добродійністю, вчіть інших – це допоможе Вам з репутацією. Сприятливі будуть таємні знайомства і спілкування для кар’єри та репутації. Буде розвиток бізнесу або початок нового. Можна знаходити нову професію. Міняйте посаду або фірму, де вже не видно нових можливостей для кар’єрного зростання. Негативними якостями цього періоду для характеру і життя будуть Ваше бажання більшого, зросте схильність до обману, посилитися Ваша мінливість і безвідповідальність. Бійтеся любовних романів на роботі, будь-які любовні романи будуть шкідливі для репутації та офіційного шлюбу. Не беріться за дуже велику кількість проектів, постарайтеся тверезо дивитися на свої можливості. Вхопившись за нові можливості або бажання, не кидайте їх при першому ж розчарування. Будь-які розчарування можуть бути для Вас занадто масштабними, робити з мухи слона. У будь-якому випадку ловіть нові можливості. В цей період Ви можете набрати зайву вагу, хоча часто Близнюки худі, так що не біда.

З 14 травня по 13 липня, повториться тренд, який може бути йде з січня по 8 серпня. Він описаний в гороскопі на січень, цитата: «З 28 січня до 21 березня, максимум 31 березня, важлива вказівка, ще буде повторюватися в цьому і наступному році. Руйнування всього слабкого, через Ваше бунтарства або зовнішніх причин. Руйнування в інших сферах залежать від особистих гороскопів. У загальних гороскопах для Близнюків найбільші руйнування, найнебезпечніші, в таємницях, релігії, проблеми зі здоров’ям, якщо в цих сферах у Вас є проблеми і слабкості, треба бути обачнішими. Як і перша важлива вказівка, ця буде руйнувати Вашу життєву філософію, знання, віру, ідеї, прагнення, освіту, надії, релігійність. Але це на краще, на фундаменті руйнувань Ви зможете побудувати нове. Ви будете дуже революційні. В цьому році, вже з літа (а може навіть з лютого), плануйте, тільки серйозно до цього поставтеся, починати нове навчання, нове ставлення до життя, нову віру. Знову, з судами і зарубіжжям треба бути обережніше, обмани будуть для Вас чреваті неприємностями. ».

З 15 по 19 травня сприятливий тренд для психологічних змін, духовного оновлення, можна зайнятися таємницями і містикою.

З 18 по 21 травня робіть серйозні покупки, договори, вчинки у відносинах.

З 19 по 23 травня бережіть репутацію, не хваліться тим, чого у Вас немає. Несприятливі дні для масштабних проектів в кар’єрі, не беріться за багато цілей, можуть бути розчарування в кар’єрі та професії, репутації. Бійтеся публічних скандалів і судів.

З 20 травня по 9 червня несприятливий тренд для Близнюків, дуже несприятливий і помітний, ніж для інших знаків Зодіаку. Найстрашніше несприятливе цього тренду буде для мислення, інформації, поїздок, навчання, знань, проектів, угод, спілкування. Лінь, безвідповідальність, бажання звалити все на інших. У Вас буде розсіяне мислення, складно концентруватися і аналізувати, бачити ясно. Не беріться за складні проекти, беріться за те, що можете зробити без проблем. Не беріться за велику кількість проектів, за тривалі проекти, відповідальні. Обережніше будьте з документами, будь-якою інформацією. Проблеми з обманами і плітками можуть нашкодити Вашій кар’єрі і репутації. Ще не час кидати або починати нове навчання. Можуть бути проблеми з подорожами. Не занадто довіряйте своїм знайомим в питаннях кар’єри і цілей. Будьте чесніше з керівництвом, не обманюйте, але і не занадто йому довіряйте. Краще відпочивати від інтелектуального навантаження, зайнятися творчістю.

З 23 травня по 11 жовтня буде переоцінка своїх знань, ідеалів, віри, життєвого світогляду, філософії. Можуть бути проблеми з початком нового у вищій освіті, закордону, судами, ідеалами.

З 26 по 29 травня обережніше з любовними романами, можуть бути розчарування і обмани у відносинах. Найнебезпечніше тренд для відносин з керівництвом. Краще не проводити важливі договору і переговори в ці дні, хоча вони і легко будуть проходити.

Пік 26 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – важливий пік для Близнюків, емоційний, метушливий. Пік кульмінацій, рішень, новин. Пік може посилити несприятливі тренди для відносин, роботи, обережніше з любовними романами, керівництвом, проектами. Бережіться обманів, фантазій пліток. Бережіть репутацію і відносини. Акцент піку на Вас, як Ви себе бачите, що думаєте про себе, свого життя, Ваших важливих відносинах, конфліктах, шлюбі, партнерстві діловому, конкуренції. Подивіться на себе і своє життя, свої відносини, завершуйте або починайте нову віху. Робіть пропозицію руки і серця, признавайтесь в любові, змінюйте розвиток відносин. Миріться з ворогами, компроміси з конкурентами, побачите хто вороги, а хто друзі. У шлюбі і діловому партнерство займіться загальними цілями, баченням майбутнього. Але остерігайтеся любовних романів, таємних негативних вчинків, розчарувань.

З 27 по 30 травня легко спілкуватися, виступати на публіці, подобатися іншим. Але серйозне на ці дні не плануйте.

З 27 травня по 3 червня буде багато енергії для складних і творчих проектів, заробітку грошей, допомоги іншим. Допомогою заробите собі повагу. Займіться проектами для кар’єри, але намагайтеся фокусуватися на одному двох.

З 30 травня по 23 червня це четвертий важливий і помітний період для Близнюків. Уповільнення в житті і розворот до старого або повернення старого. Життя буде розвиватися повільно, багато переглядів сфер, особливо самих себе і сімейної сфери. Не починайте змінювати свій стиль і імідж, не робіть нових пластичних операцій. Можете повернутися до чогось старого в своєму житті, поведінці, бажанням, зовнішності. Ваш інтелектуальний тонус буде направлений в середину, легше вчитися самим. Більше інтровертності, менше спілкування з новими знайомими, менше інтересу до нового досвіду. Більше інтересу до старого, повернення старих ідей, друзів, спілкування, поїздок. Не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на травень 2021

З 4 травня по 11 липня – інтелектуальний тонус, багато новин, поїздок, навчання.

З 9 травня по 2 червня – харизма, відносини, багатство.

Пік 11 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове, акцент на духовне, таємниці, віру, усамітнення.

З 13 травня по 29 липня – масштабне в кар’єрі, цілях, репутації.

З 14 травня по 12 липня – обережніше з таємницями, здоров’ям, ідеалами, навчанням.

Пік 26 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення, кульмінації, новини, акцент на Ваше життя і відносини.

З 30 травня по 23 червня – уповільнення життя і перегляд багато чого, повернення старого.

Гороскоп опублікований 28 травня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,217