Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюків на жовтень 2013 від Марфи Бомбушкар


Дружба і любов будуть фокусом уваги Близнюків в жовтні. Емоції щодо їх можуть загострюватися. Ви можете почути тривожні, несподівані новини щодо людини або коханця, який знаходитися в кризі, і потребує Вашої допомоги. Або, Близнюки, можуть відчути енергію цього місяця по-іншому, і можуть за шаленіти через близьку людину, в любові або дружбі, може Вас зрадять або Ви закохаєтесь по вуха. Гроші так само можуть бути яблуком розбрату.

Так само слід подбати і приділити увагу дітям.

5 жовтня Ви отримаєте клопітку новину, пов’язану з любовними справами або дітьми.

У Вас виникне новий напрям, новий рівень відносин в дружбі, коханні або з дітьми. Може на Вас зійде натхнення, і Ви зважитеся створити щось: книгу, картину.

Перший тиждень жовтня буде досить важким для Близнюків, що ставить все догори дригом. Можуть відбутися, змінні із заробітком грошей, відносини з дітьми та коханими піддатися випробуванням. Вам захочеться волі.

Якщо спочатку місяця Ваш фокус був спрямований на справи любовні і дітей, то після 19 жовтня, Ви зверніть увагу на соціальні ситуації – друзів і своїх колективні проекти. Слід утриматися від прийняття остаточних рішень. Повинна відбутися якась важлива соціальне подія, на якій Вам потрібно бути присутнім. Хоча це і не буде веселим відпочинком, але бути там необхідно. Так що погоджуйтеся на всі запрошення і беріть участь у всіх заходах.

З 22 жовтня до 11 листопада Близнюки будуть відчувати занепад сил, всі справи загальмуються і призупиняться. Слідкуйте за своїм здоров’ям. Не варто брати на себе великі обов’язки і будувати грандіозні плани. Ймовірно, 20 жовтня Ви дізнаєтеся якусь таємницю, яка ховалася від Вас досить довго. Ви захочете відразу ж почати діяти, але не варто поспішати, повірте мені, Ви, ще не знаєте всіх фактів. Почекайте до 4го листопада, коли ситуація повністю проясниться.

З 16 жовтня до 8 грудня можливі скандали вдома. Направте свою енергію на лагодження вдома, а не розсіюйте її на суперечки з рідними.

Найважливіші дати для Близнюків в жовтні 2013

Хороші дні : 10, 13-14, 17-19, 23, 27-28

Ви усвідомите щось у стосунках з коханими або творчістю 5го жовтня. Можливо, початок нової закоханості. Зверніть увагу на своїх дітей.

Ваші поїздки будуть продовжувати до 15го жовтня, після Ви осяде дома.

Важливе соціальне подія відбудеться після 19 жовтня, плюс мінус пару днів.

Після 22 жовтня Близнюки відчують занепад сил, який триватиме до 11 листопада. Не варто починати нічого нового.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.10.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,160