Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюків на вересень 2013 від Марфи Бомбушкар


Близнюки приділіть увагу своєму дому і рідним у вересні. Це хороший місяць , щоб зробити ремонт і відвідати рідних . Щось станеться , 5го вересня, що підштовхне Вас до капітального ремонту будинку або допомоги рідним . Постарайтеся встигнути це все зробити до жовтня , тому що в жовтні нічого нового робити Ви не зможете. Жовтень – це буде місяць з виправлення помилок , закінчення старих завдань , коригуванні зробленого.

Ще хочу зауважити , що той ремонт , який Ви почнете робити у вересні , може протривати довше , ніж Ви розраховуєте. Але він сильно змінить Ваш будинок. Теж саме можна сказати і про сім’ю , щось станеться таке , що принесе трансформації у Ваш будинок.

Що щодо кар’єри. Здається , що щось змінилося , працювати стало простіше і досягати вершин. Зараз Близнюки почнуть пожинати результати своїх праць . У вересні Вам можуть бути пропозиції від важливих персон , можете розраховувати на хорошу оплату своєї праці. Ваш фінансовий стан поліпшиться і це триватиме до 2014 року. І це все завдяки працям та зв’язкам , які були зроблені протягом пари минулих років.

19 вересня Близнюки зрозуміють , наскільки вони цінні для ВІПів , та й самі станете більш важливою персоною . Ймовірно , що в ці дні Ви зможете заробити або отримати якийсь бонус , або комісію , або роялті. Гарний час , щоб вступити в новий проект , якщо Ви отримаєте запрошення. Або самим почати нову справу.

Не дивлячись на те , що у вересні Близнюків найбільше хвилюватиме сім’я , будинок , і трохи кар’єра , все ж це ще не все. Так само Близнюків очікують і поїздки , не занадто далекі , але багато.

15 вересня у Близнюків виникне якась нова ідея , несподівана , не форматна . Так само, в цей день 15 вересня, імовірний скандал , або проблеми з паперами (втрата , помилки) , але проблема вирішиться досить швидко.

Найкращий час для відпочинку та поїздок з 1-8 вересня. Цілком імовірно , що в ці дні Ви зустрінете свою нову любов , а якщо не любов – то захоплення .

Важливі дати для Близнюків у вересні 2013

Дати: 1-3 , 7 , 14 , 16, 19 , 20 , 24-25 , 29-30 .

1-10 вересня найкращий період для відпочинку та любові.

14 вересня – карколомний день …

15 – постарайтеся бути обережними , можливі раптові проблеми з паперами , непорозуміння.

5 вересня – що станеться у Вас вдома чи з рідними.

6-7 вересня Близнюки отримають гарні новини.

19 вересня – у Вас почнеться кар’єрний ріст.

26 вересня – Ви отримаєте результати своїх праць , минулих трудів .

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.09.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 115 T. 0,212