Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюків на липень 2013 від Марфи Бомбушкар


Близнюки! Настав Ваш час щодо поліпшення матеріального та фінансового стану. Це Ваш шанс стати багатшим і заможніше! Зірки відкривають Вам ворота до грошей, і ці «ворота» будуть відкриті протягом року, так що прагніть не упустити їх, час то летить швидко. Згадайте, як у Вас добре справи йшли з грошима, приблизно з середини 2001 до середини 2002 року, зараз ваша фортуна відповідаюча за гроші повернулася до Вас. Особливо ви відчуєте це 8го липня. Не соромтеся попросити у начальства збільшення заробітної плати, не соромтеся брати подарунки. Прислухайтеся до порад друзів, які говорять Вам про способи поліпшення матеріального благополуччя!

З 17 по 19 липня у Близнюків відбудуться зміни на роботі (в кар’єрі). Ймовірно, що Ви можете отримати в цей час прибуток або грошову компенсацію (про які давно вже думали), і на роботі на Вас можуть покласти нові обов’язки. Головне намагатися встигати зробити все, що від Вас будуть вимагати в ці дні і не відкладати нічого на потім. Покажіть своєму начальству свої достоїнства – нагорода не змусить себе довго чекати.

До 20го липня Близнюки будуть, скажімо так, трохи «загальмовані». Справи будуть розвиватися досить повільно, доведеться щось виправляти і коригувати. Дні будуть протікати повільно і монотонно. Але починаючи з 20го липня життя заб’є ключем!

Зверніть увагу на 22 липня, в цей день потрібно дотримуватися правил, стежити за одержуваної інформацією і тим, що ви говорите іншим. Якщо Ви будете перебувати далеко від дому в 20-23х числах місяця, радимо Вам повернутися додому. Будинки Вас чекає багато важливих справ, які потрібно закінчити.

31 липня Вас чекатиме скандал з одним, а може і не одним. Ймовірно, що він позаздрить Вам в чомусь. Або ж Вас почне ревнувати любляча Вас людина. Не варто ділитися інформацією про способи заробітку з друзями в цей час, все таки – заздрість вбиває дружбу. Якщо Ви збережете свої статки в таємниці – то зможете зберегти і дружбу.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.07.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,156