Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – травень 2014 від Марфи Бомбушкар


Наприкінці квітня і початку травня Близнюкам могло випасти відвідати родича чи друга в лікарні або будь-якому іншому місці ув’язнення. Або ж самі Близнюки потраплять до лікарні, будуть ізольовані від навколишнього світу. Альтернативою цьому може бути те, що Близнюки дізнаються якийсь секрет, щось, що було приховано від них. Або ж навпаки приховають щось важливе від інших.

Важлива подія станеться 15 травня (плюс мінус 3 дні), вона буде пов’язано з Вашим здоров’ям і обов’язками. Ви можете дізнатися результати аналізу, якщо спочатку місяця здавали їх. Це будуть результати Ваших дій у минулому. А може бути, Ви нарешті закінчите свій проект, який почали раніше. Можу сказати точно, що результати будуть позитивними!

Чекайте і несподіваних новин від друзів і коханої людини. Ці новини підкачають Вас, тому постарайтеся бути готовими до них у середині травня. Але є і ймовірність, велика, того, що вони порадують Вас.

19 травня – вдалий день для проводження його з друзями, колективом та побудові загальних планів на майбутнє.

Один з найважливіших періодів у цьому році, для Близнюків, буде 29 квітня (плюс мінус 5 днів). Ви будете сповнені енергією в ці дні і зможете матеріалізувати будь-яку свою мрію. Хочу ще зауважити, що в цей період Близнюки будуть думати тільки про себе і свої бажаннях. Ви можете захотіти змінити свій імідж. Можуть відбутися зміни в багатьох сферах Вашого життя. Це дуже важливий період для Близнюків. Можете спробувати закохати в себе когось, в цей період Ви будете дуже харизматичні.

У теж час, 29 квітня, Близнюкам варто приділити увагу своїй репутації. А ще Ви зможете витягти дохід або вигоду з проекту, який скоро закінчите.

Найважливіші дати в гороскопі для Близнюків в травні 2014

Вдалі дні: 2, 4, 6-7, 16, 24-25, 29-31.

6-7 травня – прекрасні дні для поїздок, особливо у справах.

11 травня – виникнуть проблеми на роботі або зі здоров’ям, досить складні.

15 травня – плюс мінус 3 дні – Ви можете вирішити важливу фінансову проблему. Але слід звернути свою увагу на здоров’я і таємниці.

29 травня – плюс мінус 5 днів – особливо вдалий період для Близнюків, Ви будете сповнені енергією і зможете досягти вершин. Але так само в цей час Ви будете більш егоїстичні і ранимі.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 8.05.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,348