Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – серпень 2014 від Марфи Бомбушкар


Ех, були безтурботні часи у Близнюків, коли вони жили як могли, їли що хотіли, не думали про свої обов’язки, про свою роботу, про своє здоров’я. Але зараз доведеться переглянути своє ставлення до роботи, здоров’ю та обов’язків. Настав час створити розпорядок дня, записатися на консультацію до лікаря і подумати, як виконати необхідне. До середини вересня частину своєї енергії Близнюки будуть витрачати на роботу, здоров’я, обов’язки. Що це означає? Це означає що у Вас буде багато роботи і клієнтів, або планів. Ви все ж зважитеся записатися до лікаря на консультацію або в спортзал. Ви нарешті зробите те, що обіцяли іншим. І це все відбудеться за Вашим бажанням або Зірки самі штовхнуть Вас до цього.

Вірогідні проблеми з співробітниками. Труднощі на роботі, велике навантаження або надмірні вимоги до Вас. Ви будете занадто імпульсивні, можете навіть бути безцеремонні до інших. Але потрібно набиратися терпіння та поваги до інших і авторитетів, хоча в середині вересня Ви будете хотіти призвести як мінімум революцію на роботі! Намагайтеся уникати перенапруги.

Спочатку місяці Близнюків чекає маса новин і спілкування – всього що Ви так любите. Чекайте встановлення нових контактів і знайомств, нових навичок і нових інтересів. Багато візитів, як до Вас у гості, так і Ви до кого-то, коротких поїздок.

Основною проблемою в цьому місяці буде нервову напругу. Надто вже багато нових новин, нових проектів в цьому місяці.

10 серпня, плюс мінус 3 дня, принесе із собою можливість поїздки за кордон або на далеку відстань. А якщо Ви абітурієнт чи бажаєте вчитися – тоді ворота університету відкриються перед Вами. Або ж звістка від іноземців.

Кінець місяця, 25 числа, плюс мінус 4 дня, зверне Вашу увагу на будинок і рідних. Будьте обережні в цей період, Ваша мрійливість, може, повести Вас по неправильному шляху. Так само можливі проблеми з водою.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,503