Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки, народжені з 21-31 травня, перша декада – Ґасбрук


Близнюки першої декади – це народжені з 21 травня по 31 травня

Ясний і кмітливий розум, консервативний, схильний до логіки, спрямований до правди і справедливості, – ось основні характеристики цієї особистості. Справедливість конфліктує з імпульсом доброти.

Позитивний стан. Мислитель з точним розумом, дуже добре запам’ятовує і робить розумні висновки. Досконало планує і організовує, любить працювати і здатний керувати роботою інших людей. Надзвичайно практичний, завжди усвідомлює свої межі і ніколи не допускає неможливого. Добре міркує, акуратний, точний, консервативний, вірний визнаним звичаїв і традицій. Дуже благородний у взаєминах з людьми, має добре серце, відданий своїм друзям стійкості та розважливості. Наділений найглибшим почуттям особистої відповідальності.

Негативний стан виражається в лицемірстві, надмірній критичності та обмеженості. Страх можливої ​​помилки паралізує необхідну дію, упускаючи зручний випадок і можливості розвитку. Упертий, не слухає рад, короткозорий і сліпий до того, що діється під самим носом. У негативному стані може бути бездушним, холодним і жорстоким. Вісімка Близнюків зазнає труднощів у спілкуванні з людьми, так як схильна до нетерплячості. Стає прихованої, жадібною, дріб’язкової і недолугою. Схоплена павутиною дріб’язкових проблем, втрачає здатність міркувати, тим самим втрачаючи свою рівновагу.

Рівновагу. Для критичною Вісімки Близнюків в рівновазі найкраща напрямна толерантність, причому набута ясним розумом, а не емоційним бажанням. Її задоволеність стане значно глибше, якщо вона навчить себе не очікувати занадто багато від недосконалого світу і стане вірити в майбутнє. Вісімка Близнюків повинна виховувати в собі почуття дружби і практикуватися в мистецтві віддавати і приймати. Добре, коли її серцем володіє розум, але вона не повинна бути до себе надмірно суворої, але повинна контролювати свої почуття. Корисно кожної Вісімці Близнюків справедливістю пом’якшувати поблажливість.

Коментарі. Спокійну, ненав’язливу силу цієї особистості можна легко ввести в оману. Не тільки інші люди, але і сама Вісімка Близнюків недооцінює свої прекрасні якості. Одна найбільша особистість, народжена в цій декаді, дала ім’я цілій епосі! Королева Вікторія – її ім’ям називають багато властивостей, сильно виражені в структурі саме цієї декади. У позитиві: доброта, ясний розум, бездоганна чесність. У негативі: обмежений конвенціоналізм і, трапляється іноді, жалюгідне лицемірство. Вікторіанства охопило всі і немов не бачило природної людського життя, – то був час лицемірне і, до речі, фігура на картині Таро «Скута сила» зображена із зав’язаними очима.

Восьмеркам Близнюків властива точність до деталей. Саме такою властивістю володіла «Стара англійська дама» королева Вікторія, міністр Норман Вінсент Пеіал до того ж був дуже благопристойно поведінки, що показово для даного знака. Чемпіон з гольфу Сем СНІДу був відомий неперевершеною точністю удару. Список продовжує безсмертний німецький художник Альбрехт Дюрер, – його досконалості, обдарованості, витонченості малюнка люди не перестають дивуватися вже п’ять століть. Письменник Артур Конан Дойл, творець Шерлока Холмса, який розвинув до досконалості в своїх творах логічну послідовність подій на основі найменших подробиць. Літератор Бульвер-Літтон, філософ Шпенглер, поети Ральф Уолдо Емерсон, Волт Вітмен, композитори Ріхард Вагнер (Арам Хачатурян, Тихон Хренніков, Айседора Дункан, балерина Маліка Сабірова – прим. Пер.). Серед народжених в цій декаді Месмер, спосіб лікування біополем в його честь назвали «месмеризм». Джон Кеннеді, Генрі Кіссінджер, (Андрій Сахаров, Олександр Невський, Петро Чаадаєв, Анатолій Карпов, Максимиллиан Волошин, Ходасевич, Михайло Шолохов – прим. Пер.).
Дослідження показали, що Вісімки Близнюків піклуються про життя ще з почуття власної відповідальності. Люди, народжені в цій декади, не повернуті всередину себе, мислять об’єктивно і ясно, але через нестачу впевненості в собі і в житті дуже часто обмежують поле своєї діяльності. Це все відбивається на їх особистих взаєминах, вони дружать лише з одним типом людей, їх розваги та відпочинок також однотипні. Запис у книзі «Т» приписує їм «терплячість» у вивченні деталей, велика увага до одних і велике нехтування до інших речей, і підтверджує їх «дивну мудрість, але використовувану в малих і даремних цілях». Коли врівноважені – гостинні і привітні, як свідчить запис, «благородні, кмітливі і рухливі». Особливо вміло у фінансових справах, добре ведуть канцелярію, вправні статистики та хороші організатори.

По своїй натурі Вісімки Близнюків – хороші люди, корисні члени колективу, здатні влаштувати життя і добитися успіху в тому, що роблять. Але щоб домогтися щастя, вони повинні звільнити себе від всього, що їх обплутує, – зірвати пов’язку з очей і впустити в них сонячне світло.

Ґасбрук М.Б.

  1. Один комментар до “Гороскоп Близнюки, народжені з 21-31 травня, перша декада – Ґасбрук”

  2. Іванна в 01.09.2017 | Відповісти

    Блезнюки просто супер.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 114 T. 0,383