Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – листопад 2014 від Марфи Бомбушкар


Витрати, які почали зростати з кінця жовтня, продовжаться і в листопаді. Не чекайте зменшення витрат до 5го грудня, але з іншого боку зараз у Вас є час пошукати, де б взяти кредит, де можна повернути борги.

В цілому, листопад порівняно з жовтнем, буде дуже активним місяцем, так що правильно плануйте свій розклад.

Але, спочатку місяця, все ж, 6 листопада, плюс мінус 4 дні, Близнюки можуть похандріть, хотітимуть побути на самоті, задумаєтесь над суттю буття, може, навіть, захочете розгадати якусь таємницю або дізнаєтеся про якусь таємницю. Постарайтеся поберегти своє здоров’я в ці дні і приділіть йому увагу.

З 9 по 12 листопада будьте обережні, в ці дні Близнюки будуть дуже імпульсивні, навіть агресивні. Вірогідні раптові зміни, які настануть у Вас, або Ви самі спровокуєте їх. Особливо потрібно бути обережними з грошима (боргами) і друзями. Не найкращий час, щоб просити у друзів про повернення боргів, та й Вам бажано повернути борги, а не доводити що «Я не я, і корова не моя».

З 16 листопада, Близнюки відчують зрушення в кар’єрному зростанні та повазі, в цих сферах у Вас були «затримки» з червня місяця.

Важливі події відбудуться у Близнюків в кінці місяця – 22 листопада, плюс мінус 5 днів. Ці події будуть пов’язані з Вашими відносинами. Може, Вам зроблять пропозицію! А може, Ви зробите пропозицію! Складно сказати. Але можу сказати з легкістю те, що відносини зміняться, існуючі, або настануть – якщо Ви самотні. Так само, точно можу сказати, що в ці дні Близнюки будуть хотіти відносин. Багато з Вас, правда, будуть сумніватися в існуючих відносинах, особливо якщо Вам зроблять пропозицію. На жаль, але ці сумніви будуть у всіх знаків Зодіаку, тільки у кожного в своїй сфері. Можу, так же, сказати, що зараз гарний час для початку нового. Потрібно бути уважними в ці дні, Ви можете занадто ідеалізувати партнера або не розуміти його повністю, а просто наділяти певними якостями. Будьте пильними. Ставтеся з увагою до партнера, з серйозністю. А ще додам, що добре в ці дні починати довгострокові проекти \ стосунки! Так що, а може і справді зробити або прийняти пропозицію?

Найважливіші дати в гороскопі для Близнюків в листопаді 2014

Вдалі дні: 1-4, 26-30.

6 листопада, плюс мінус 4 дні – захочеться побути на самоті.

9 – 12 листопада – спекотні деньки.

22 листопада, плюс мінус 4 дні – чекайте чогось нового у стосунках, а краще почніть. Тільки будьте уважними і серйозними!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.11.14

  1. Один комментар до “Гороскоп Близнюки – листопад 2014 від Марфи Бомбушкар”

  2. марія в 14.11.2014 | Відповісти

    дякую. но я не зрозуміла

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,165