Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – липень 2014 від Марфи Бомбушкар


Близнюки будуть себе почувати більш вільно, стануть більш вільні, більш впевнені в собі і оптимістичні, в порівнянні з червнем місяцем. Ви відчуєте, що Ваші кроки рухають Вас вперед, а не назад. Останні проблеми, раптом здадуться менш важкими, і Ви зможете знайти рішення для них.

Місяць буде присвячений фінансовим питанням, рішенням заробітку грошей, новим можливостям фінансового доходу. 12 липня (плюс мінус 3 дні) принесе з собою важливу інформацію, яка буде пов’язана з фінансовою питанням або зобов’язанням. Можливо, Вам потрібно буде дати комусь в борг, або повернути борг, або ж навпаки. Ця подія відбудеться неждано і негадано.

В цілому місяць досить приємний для Вашого знака Зодіаку, як і для більшості інших. Важливі події, короткострокові, відбудуться тільки 12 липня (плюс мінус пара днів). А ось тренди, події на рік і пару місяців, відбудуться наприкінці липня. Зараз я розповім що Вас чекало і що Вас чекає.

У перебігу останнього року і парочки місяців Близнюки могли відчувати «розширення» у сфері матеріального достатку, заробітку грошей, накопичень. Ви ставили перед собою нові цілі, шукали активно нові способи, як можна заробити побільше. Багато Близнюків відчули, що стали багатшими за останній рік з гаком. Зараз же настає новий тренд – навчання та поїздки. З середини липня з приходом нового тренда очікуйте: розширення контактів, нові інтереси і цілі в навчанні, нові можливості для навчання. Це буде рік і парочка місяців, які зроблять основу для майбутніх проектів і нових навичок.

Ще один тренд, але короткостроковий – до вересня 2014 року, настане 27 липня. В останніх 7 місяців Близнюки були дуже творчими (хоча навесні був спад), дуже романтичними і влюбливим, деякі Близнюки хотіли завести дітей або більше енергії витрачали на існуючих. Зараз же настане новий період, коли свою енергію Ви будете витрачати на своє здоров’я, роботу, проекти, обов’язки. Ймовірно виникнення проблем з колегами або співробітниками – скандали.

27 липня, плюс мінус 3 дня, очікуйте розкішну / дорогу поїздку (недалеко), або ж шикарне спілкування з кимось, а може бути Ви вивчите щось нове!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.07.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 107 T. 0,243