Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – грудень 2014 від Марфи Бомбушкар


Грудень буде важливий для Близнюків, вони принесе Вам дуже важливі і довгострокові тенденції, які будуть пов’язані з браком, відносинами, партнерами. Але це буде в кінці місяця, а я почну з перших днів, точніше з перших важливих періодів. Не лякайтеся, місяць буде досить хорошим.

6 грудня, плюс мінус 5 днів, Ви будете на емоційному підйомі! Якщо наприкінці листопада всю Вашу увагу було звернуто на іншого або інших, то зараз на себе коханих. Чекайте і вимагайте приємних речей від партнерів, можете просто чекати – вони і самі по собі повинні відбутися. Але це ще не все. У ці дні, Ви будете дуже яскравою людиною, хоча з іншого боку – Ви можете просто бажати бути поміченими, і повірте, Вас помітять! Це дуже чудовий період, спілкуйтеся з іншими! Ви можете знайти свою другу половинку, хоча Близнюки, так легковажні, що їм можна знайти і третю, і четверту.

Останнім часом у Вас зросли витрати, але після 5го грудня – вони нормалізуються, та й Ви менше енергії будете витрачати на заробіток грошей, пошук коштів. На час, до кінця місяця, а потім.

22 грудня, плюс мінус 3 дні – у Вас є шанс отримати прибуток! Взяти гроші в борг, або повернути борг або ж вимагати повернення боргу! Це буде несподівано! Але все ж, будьте обережні, це можуть бути як несподівані доходи, так і витрати. Та й взагалі весь січень Ви будете сфокусовані на грошах. Постарайтеся бути обережними у ці дні, плюс тиждень після! Все ж, хіба мало …

А тепер поговоримо про важливу тенденції, довгострокової, про яку я згадувала на початку гороскопа на грудень для Близнюків. 23 грудня, настане довгостроковий період, до 2017 року, який змінить Ваші погляди на відносини. Ні, він не настане Трахти-барахти, а потрібно буде час, може бути місяць, але я думаю, до початку літа Ви вже точно зрозумієте. Зрозумієте, що Ваші погляди на відносини і ідеального партнера змінилися, сильно чи ні – залежить від Вашого особистого гороскопа. Найчастіше Близнюки рідко орієнтовані на серйозні стосунки, так, кожна любов у Вас назавжди, але вона швидко проходить. Партнерів Ви, в основному, шукаєте цікавих, але не завжди серйозних. А ось зараз настане час, коли Ви більш серйозніше почнете ставитися до партнерства. Ймовірно, якщо Ваш нинішній партнер не серйозна людина – відбудеться розрив. У ці роки, Вам більше будуть подобатися серйозні, поважні люди, ймовірно, що і ті, хто старше Вас. Навряд чи і в цей період Ви будете міняти часто партнерів, тому Ви можете порахувати, що Вам не щастить на відносини (звичайно, адже їх стане менше). Ви станете більш серйозніше ставитися до партнерства, воно стане більш важливим для Вас, Ви навіть можете відкладати його на потім, не будучи впевненими на всі 100 (а раніше, Ви б погодилися). Я б продовжила описувати і далі, але в мене є ліміт. Коротше кажучи – Ви станете серйозніше у відносинах, якщо у Вас не серйозні стосунки або партнер – вони підуть з Вашого життя. Вам почнуть подобатися більш серйозні та поважні люди, ніж Ви.

Найважливіші дати в гороскопі для Близнюків в грудні 2014

Вдалі дні: 1-7, 10-17, 21-22, 29.

6 грудня, плюс мінус 5 днів – Ви захочете побути в центрі уваги.

22 грудня, плюс мінус 3 дні – чекайте несподіваних доходів, хоча найімовірніше витрат. Будьте обережні.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.12.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 116 T. 1,506