Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки чоловік – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Живучи з ним, може статися так, що, пославши його в магазин в понеділок, ви можете побачити його знову тільки у вівторок. Не намагайтеся шукати його при цьому і не вішайтесь йому на шию, якщо він збирається піти. Як тільки ви навчитеся розуміти його неспокійну душу, тільки тоді ви зможете до нього пристосуватися. Ви ніколи не будете впевнені, куди і наскільки він пішов. Саме це і повертає всі ваші сумніви, які любов, здавалося б, повинна розтопити. Коли ви закохані в Близнюка, ви ніколи не будете самотніми, з вами завжди будуть дві людини, і обидва вони – це він. Пам’ятайте, що цей знак поєднує подвійну індивідуальність, це подвійна натура … Це улюбленці будь-якої господині, він обожнює публіку, чим її більше, тим йому веселіше. Рідкісний Близнюк не є прекрасним співрозмовником. У нього витончений смак, він переповнений дотепними зауваженнями, а його компліменти – шедеври щирості. Близнюки володіють прекрасними манерами, можуть направити суспільство в цікавляще їх русло. Це самий інтелектуальний знак.

Але перш ніж вийти за нього заміж, переконайтеся, що ви в змозі жити з людиною, яка надасть вам абсолютно невизначене майбутнє. Його настрої можуть змінюватися зазвичай швидко, його життєві цілі також можуть змінюватися дуже різко. Він може зізнатися вам у коханні сьогодні, а на завтра відкласти побачення, залишивши вас в повному подиві. А через деякий час він почне висловлювати сумніви, що ви можете бути щасливі разом. Якщо ви переживаєте це, то через кілька днів він знову зробить вам пропозицію, і ви забудете неприємності. І ось ви заручені з самою загадкою.

Чоловік-Близнюк не буде завтра тим, ким він є сьогодні. Вчорашній день він пам’ятає погано, недовго. Він постійно змінюється. Ці зміни можливі на краще, він може прагнути до кращого, але це завжди пов’язане з елементом несподіванки. Якщо ви азартний гравець, ви складете хорошу пару. Але всі хороші гравці повинні добре розібратися в грі, перш ніж зробити ставку. І це ви повинні пам’ятати. Їх цілі завжди нестабільні і двоїсті. Часто чоловіки-Близнюки приховують свою любов під маскою грубості, у них є підсвідоме прагнення приховувати свої справжні наміри, прикриваючи їх абсолютно протилежними словами і діями. Загалом, вони хочуть збентежити вас, а потім змінюються на 100 відсотків і стають відкритими та відвертими, тим вони розташовують до себе. Любов до чоловіка-Близнюку може бути легкою і приємною, якщо ви не будете намагатися занадто наблизитися до нього. У ньому є внутрішнє ядро, яке належить тільки йому, яке він не буде ділити ні з ким. Ставтеся до цього легко і спокійно, не будьте занадто чутливі і практичні, не набридає йому. І в такому випадку ваш роман з ним буде досить оригінальний. Не повставайте проти його мінливості, мене разом з ним, цікавтеся життям так само, як цікавиться він, інакше ваш роман приречений. Йому потрібен, перш за все, інтелектуальний партнер, такий, який підходить його розуму або іноді навіть перевершує його. Він реаліст і любить інтелектуальну дуель. Мовчазна мишка його абсолютно не влаштовує.

У нього є тенденція залишати старих друзів заради нових, але не тому, що безсердечний. Його власна індивідуальність постійно змінюється, тому він шукає нових цікавих для нього людей. Він скрізь може відчувати себе як вдома, рідко прив’язується до старих речей. Під час довгих періодів самотності він може лити сентиментальні сльози, але вони викликані лише самотністю, а не мрією за минулим. Він не любить, навіть боїться залишатися один на протязі довгого часу. Багато Близнюків одружуються частіше одного разу, особливо якщо він вперше одружився в молодості (в цьому знову ж таки позначається його подвійність). Що стосується фінансової сторони, то він може бути на початку життя дуже щедрою людиною, а потім стати просто жадібним. У нього немає бажання накопичувати гроші, так само як і знання. Він любить все споживати. Основна його функція – заробляти нові ідеї, видаючи при цьому свої яскраві розумові здібності.

Чи буде він вірний вам?! По-своєму, так. Так як він любить обертатися в суспільстві і є привабливим для жінок, навколо нього завжди багато пліток. Рідкісний чоловік-Близнюк дозволить собі бути нечесним по відношенню до вас, якщо ви по-справжньому довіряєте йому. Він завжди здатний вловити будь-яке ваше таємне переживання. Однак не варто очікувати від нього, що він буде цуратися всіх жінок тільки тому, що на ньому обручка. Він може розважатися з жінками, випити з ними, поговорити. Для нього це природний стан. Це не означає, що в нього романи з цими жінками. Коли довіра не виправдовується, це глибоко його ранить, вводить в стан депресії. У такому випадку він шукає заспокоєння своїх емоцій. Його емоційної чи фізичної невірності боятися не треба, це його нормальний стан.

З дітьми він хороший батько, не строгий з ними. Відносини з ними близькі, але кілька вільні. Вони часто псують своїх дітей. Йому необхідно вчитися стримувати свої обіцянки, які він часто порушує.

Ревнощі – це те, про що ви не повинні турбуватися, маючи чоловіка-Близнюка. Власництво – не його риса характеру. Від підозр він намагається відкараскуватися. Фізична сторона любові для нього не на першому місці.

Він чує, бачить і відчуває більше, ніж інші люди і його враження завжди дуже яскраві. Його любов має дещо повітряний і ілюзорний характер. Іноді здається, що їй не вистачає земних пристрастей, якими володіють інші знаки. Він повинен відчувати повне злиття розумових і духовних якостей, перш ніж його охопить фізична пристрасть. Це єдина дорога до його серця.

Вам потрібно звикнути до слова «якщо». «Якщо б я любив …» (не звертайте уваги на ці слова, він говорить їх в цілях обережності). Грубі критичні зауваження, сцени швидко охолодять чутливого чоловіка-Близнюка. Він повинен мати двох коханок одночасно, є така думка. Так, він потребує двох коханок, але це не обов’язково повинні бути дві різні жінки. Ось вся загадка. Якщо ви по-справжньому знаєте свого Близнюка, ви будете знати і те, як розгадати цю загадку.

Загальний гороскоп Близнюків від Лінди Гудман.
Гороскоп Близнюки жінка — Лінда Гудман

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,159