Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – червень 2018 – Марфа Бомбушкар


Буде важливий період в гороскопі для Близнюків, особливо тих хто народилися в середині червня, період дає можливість почати нове життя або віху, а може і приносить, зовні, щось нове в життя. Багато акценту на фінансових питаннях, багато інформації про грошові питання протягом місяця і результати. Місяць пролетить дуже швидко, але починаючи з кінця червня життя почне сповільнюватися. Тривалий період переоцінки професійного шляху і статусу, навчання, наставництва.

Всі періоди детально описані в гороскопі на травень для Близнюків. Сприятливий час для роботи, здоров’я, кар’єри та статусу з 11 травня по 13 червня. Активніше стали в навчанні, відстаювати свої знання і розширювати їх з 16 травня по 13 серпня. Акцентування фінансової сфери, збагачення, покупок, заробітків з 19 травня по 14 червня. Багато різної інформації, поїздок, навчання з 30 травня по 12 червня.

Хороший дні для кар’єри, здійснення покупок, укладання угод, поліпшення свого статусу і репутації, вирішення фінансових питань, заробітку, виплат за рахунками, продуктивної роботи і спілкування на роботі з 1 по 4 червня.

У період з 4 по 7 червня краще не занадто тиснути на клієнтів або боржників, обережніше бути з доходами і витратами, спадщиною, конфліктні дні, краще не ризикувати. Можуть бути скандали.

Період з 4 по 7 багатий на енергію для Близнюків, прилив вітальності, творчості, бажання себе показати і похвалитися. Але і схильності до обману, інших або себе, багато ліні, небезпеки втратити репутацію в очах інших з 5 по 9 число.

Багато інформації, поїздок, переговорів, буде стосуватися Ваших фінансів, заощаджень, заробітків з 12 по 29 червня.

Важливий піковий період, пік 13 червня плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, маса емоцій, нового, приплив великий сил, бажань, егоїзму, новин. Саме час розпочати нове життя або щось нове, важливе, в житті. Міняти себе і своє життя. Особливо буде помітно для Близнюків народжених під час піку. Пік сприятливий, головне не витрачати занадто багато грошей поспішно.

Багато спілкування з 14 червня по 9 липня, приділіть увагу своїм шапкових знайомим, може бути якісь знайомства можна перевести на більш особистий або важливий рівень.

З 13 по 16 червня намагайтеся не витрачати поспішно гроші, не скандалити з партнерами, не змінювати свою думку про відносини і гроші по 10 разів на день.

Конфліктний період для Зодіаку, з 20 по 23 червня, але для Близнюків не надто агресивний. Знову, намагайтеся, не надто багато витрачати. Але у Близнюків буде багато підозрілості і впертості в ці дні, бажання домінувати з 22 по 24 число.

Час повертатися до старої професії або професійним планам, старим проектам, переоцінити свою професію. Переоцінити свій статус і воскресити старі ідеї, які впливають на нього, участь в якихось конкурсах, питання нагород і пошани. Період з 19 червня по 25 листопада. Нове в питаннях статусу та кар’єри буде розвиватися дуже повільно і краще не починати. Чекайте затримок в кар’єрі і статусі, повернення старого.

Не робіть дорогих покупок з 24 по 27 червня, не давайте великих обіцянок на роботі, не вимагайте багато від клієнтів, будьте скромніше в спілкуванні.

Варто серйозніше поставитися до будь-яких фінансових проблем, доходів і витрат, спадку, боргів, переговорів, роботі, спілкуванню з керівництвом з 25 по 29 червня. Не варто тікати від проблем, якщо вони будуть. Період може розчарувати і обмежити фінансові питання.

Час переучуватися з 27 червня по 13 серпня, переучувати інших. Можуть зрости конфлікти з наставниками, вчителями, учнями.

Останній пік місяці, 28 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, кульмінує і завершить, дасть інформацію необхідну для розуміння. Акцент Близнюкам на борги, спадок, виплати, кредити, заробітки, багатство. До 29 числа можуть бути розчарування і необхідно не боятися приймати важливі рішення, завершувати. Пік посилить всі тренди, період результатів.

Непогані дні для навчання практичному, проходження курсів, буде більше новин та спілкування, знайомств з 29 червня по 6 вересня.

Дуже ексцентричний і бунтарський період для Близнюків з 29 червня по 1 липня. Можете робити необдумані дії, бовкнути зайвого. Не раджу проводити важливі переговори.

Важливі дати і періоди в гороскопі на червень 2018 для Близнюків

З 12 по 29 червня – матеріальна інформація.

13 червня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – новий етап в житті.

З 14 червня по 9 липня – поліпшення зв’язків.

З 19 червня по 25 листопада – затримки в кар’єрі і статус, регрес.

28 червня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – питання боргів і доходів, кульмінації.

З 29 червня по 6 вересня – маса інформації.

Гороскоп опублікований 1.06.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,364