Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – червень 2014 від Марфи Бомбушкар


Наприкінці травня у Близнюків відбулися важливі зміни, особливо значні вони були у тих Близнюків, які народилися близько 29 травня. Стався «сплеск» енергії, Близнюки стали більш емоційні, навіть егоїстичні, багато хто вирішив змінити імідж чи запланували щось важливе на майбутнє. Ця підвищена активність у Близнюків триватиме до 8 червня, а після настане затишшя до 2 липня.

У період з 8 червня до 2 липня Близнюки відчують смуток, життя їм буде не миле, стануть більш інтровертні, ніж як звичайно екстравертні. Ви відчуєте різні затримки, які будуть пов’язані із спілкуванням, документами, інформацією. Багато хто з Вас захочуть зробити крок назад, повернутися до минулого – старих друзів, захоплень, книгам. І це буде правильне рішення, не варто форсувати події зараз. Хоча місяць червень і місяць Близнюків, дві його декади, але все ж… Цей місяць не Ваш. Не починайте нічого нового з настанням другого тижні червня, поверніться до старих проектів. Будьте обережні з документами і договорами.

З настанням 13 червня плюс мінус 5 днів, всю Вашу увагу буде звернено до відносин з партнером, по бізнесу або любовним. Вам доведеться прийняти важливе рішення, або ж Вас змусять прийняти його, несподівано. Якщо Вам потрібно буде підписати якийсь договір, або укласти ділову угоду – краще відкладіть це на початок липня, після 2 числа, а не зараз.

Що щодо любовних зв’язків, партнерства, все залежатиме від того, які у Вас були любовні стосунки до цього моменту. Якщо Ви були не щасливі у шлюбі \ відносинах, цілком імовірно відбудеться скандал і розрив. Якщо ж все було добре, Ви можете вирішити зробити пропозицію руки і серця. Цей період буде кульмінаційним для відносин, коли потрібно буде прийняти рішення як же бути далі і що робити. Хочу зауважити, що вірогідний скандал пов’язаний з грошима, Вам потрібно буде оплатити якийсь рахунок або ж Вашому партнеру, який стане яблуком розбрату.

24 червня настане приємний період для всіх Близнюків, а особливо жінок, який триватиме до 19 липня. Багато Близнюків захочуть змінити свій імідж, особливо жінки. Всі представники цього знаку стануть більш романтичними, більш ніжними, товариськими, всім без винятку захочеться любові. Жінки стануть більш впевненими у своїй жіночності, можуть почати більше звичайного фліртувати і стануть більш привабливими для протилежної статі. Можна сказати, що прийшла пора для жінок Близнюків показати свою жіночність світу!

25 червня, постарайтеся бути максимально обережні – 2 дня плюс мінус від 25 числа. Ймовірно що у Вас виникне проблема з друзями чи коханою людиною, скандал. Але це буде напружений період для всіх знаків Зодіаку, всі будуть в ці дні більш егоїстичні ніж зазвичай, будуть бажати змін, здійснити революцію і не слухатися інших. Це досить складний період, з одного боку він буде дуже енергійний, а з іншого – імпульсивний, будуть виникати скандали на порожньому місці. Постарайтеся, так само, акуратно водити машину, щоб не потрапити в аварію, і дивіться собі під ноги!

А наприкінці червня 28 числа, плюс мінус 3 дня, вимагайте підвищення заробітної плати на роботі! Або ж можете знайти нове джерело доходів для себе. Хоча, краще всього, почекати до 2го липня, і тільки після зажадати! Зараз буде період, коли Близнюки зможуть знайти для себе нові способи заробітку грошей, якщо побажають, досить успішні.

Найважливіші дати в гороскопі для Близнюків в червні 2014

Вдалі дні: 2-3, 13, 19, 27-28, 30.

8 червня – 2 липня – занепад сил, бажання повернути щось тому. Чи не укладайте нові угоди і не підписуйте договору до 2 липня.

13 червня – плюс мінус 5 днів – щось важливе станеться у Ваших відносинах, кульмінація.

10 червня – 17 листопада – очікуйте затримки в кар’єрі і соціальному становищі, навряд чи варто очікувати підвищення і більшої пошани до себе.

24 червня – 19 липня – дуже хороший період для всіх жінок Близнюків. А загалом, Близнюкам, цей час подарує романтику, гармонію, бажання відносин, бажання здійснити покупки, харизму.

25 червня – плюс мінус 2 дні – будьте обережні в ці дні!

28 червня – плюс мінус 3 дня – нова сторінка в Вашої фінансової життя, заробіток.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.06.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,272