Все про вагістність
Все про вагістність

Енергія посуду


Ми щиро радіємо такому явищу як розбилася тарілка, так як існує думка, що посуд б’ється на щастя. Але за твердженням деяких екстрасенсів, не завжди це так. Всі зламане і побите наділене власною енергетикою, ще вона називається енергія ША – руйнівник. Такі речі створюють в будинку особливу напругу.

Якщо у коханої тарілки відколовся краєчок, але вона не розбилася, можна її і не викидати, хоча використовувати за прямим призначенням подібні предмети вже не варто, адже завжди можна проявити талант, зробити з них підставку під горщик або використовувати для декору. Вважається, що таким чином негатив в речах зменшується і стає не таким потужним і руйнівним.

У дохристиянську епоху слов’яни вважали за краще виставляти биті миски та глечики на сонці, так як були впевнені в силі сонячних променів, здатних відігнати злих духів і вигнати їх з битого посуду або з інших зіпсованих речей. А ось вщент розбиту тарілку потрібно викинути зовсім.

Модний нині фен-шуй говорить, що кожна стихія несе в собі свій колір. Метал – золотий або білий, земля – ​​коричневий, дерево – зелений, вогонь – червоний, вода – блакитний, чорний або синій. Кожна стихія здатна активувати певну сферу життя. Скориставшись цим правилом, за допомогою посуду можна створити атмосферу в будинку і на кухні. Творчості необхідна сила дерева, тому в посуді бажані зелені відтінки. Вода – символ мудрості, отже, поглинання їжі з блакитних тарілок – це наближення до мудрості Всесвіту. Розпалює любовні відносини червоний колір – стихія вогню.

Дуже важлива і форма посуду. Круглі тарілки свідчать про поклоніння силі сонця, про бажання як би зловити його в тарілці і залишити у себе вдома, зберігши при цьому його тепло. Салат в круглій тарілці – це наближення, крок до доброї і теплій атмосфері домашнього обіду. А ось трапезу в оточенні людей, які не вселяють вам довіри, краще всього проводити з квадратними тарілками. У квадратної посуду енергія землі, яка може стабілізувати негатив.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 37 T. 0,165