Енергія посуду


Ми щиро радіємо такому явищу як розбилася тарілка, так як існує думка, що посуд б’ється на щастя. Але за твердженням деяких екстрасенсів, не завжди це так. Всі зламане і побите наділене власною енергетикою, ще вона називається енергія ША — руйнівник. Такі речі створюють в будинку особливу напругу.

Якщо у коханої тарілки відколовся краєчок, але вона не розбилася, можна її і не викидати, хоча використовувати за прямим призначенням подібні предмети вже не варто, адже завжди можна проявити талант, зробити з них підставку під горщик або використовувати для декору. Вважається, що таким чином негатив в речах зменшується і стає не таким потужним і руйнівним.

У дохристиянську епоху слов’яни вважали за краще виставляти биті миски та глечики на сонці, так як були впевнені в силі сонячних променів, здатних відігнати злих духів і вигнати їх з битого посуду або з інших зіпсованих речей. А ось вщент розбиту тарілку потрібно викинути зовсім.

Модний нині фен-шуй говорить, що кожна стихія несе в собі свій колір. Метал — золотий або білий, земля — ​​коричневий, дерево — зелений, вогонь — червоний, вода — блакитний, чорний або синій. Кожна стихія здатна активувати певну сферу життя. Скориставшись цим правилом, за допомогою посуду можна створити атмосферу в будинку і на кухні. Творчості необхідна сила дерева, тому в посуді бажані зелені відтінки. Вода — символ мудрості, отже, поглинання їжі з блакитних тарілок — це наближення до мудрості Всесвіту. Розпалює любовні відносини червоний колір — стихія вогню.

Дуже важлива і форма посуду. Круглі тарілки свідчать про поклоніння силі сонця, про бажання як би зловити його в тарілці і залишити у себе вдома, зберігши при цьому його тепло. Салат в круглій тарілці — це наближення, крок до доброї і теплій атмосфері домашнього обіду. А ось трапезу в оточенні людей, які не вселяють вам довіри, краще всього проводити з квадратними тарілками. У квадратної посуду енергія землі, яка може стабілізувати негатив.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 17 T. 0,127