Все про вагістність
Все про вагістність

Діва-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Діва-жінка, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

… Якщо разом осушити пляшечку з позначкою. «Яд!», Рано чи пізно майже напевно відчуєш нездужання. Це правило Аліса полонила твердо …
..Часом вона лаяла себе так нещадно, що очі її наповнювалися слізьми…

Ви уявляєте собі жінку-Діву як певний символ ніжності, покірності і беззахисності? Якщо так, то вас чекає розчарування. Діва – аж ніяк не полохлива німфа в білосніжній туніці, яка розвівається, кокетливо, яка розглядає своє відображення в лісовому озері.

Жінка-Діва здатна залишити чоловіка заради коханої людини і піти за ним на край світу; вона віддасть перевагу народити позашлюбну дитину від коханої людини, ніж вийти заміж за нелюба; вона з породи тих, хто зустрічає всі удари долі з високо піднятою головою. Погодьтеся, в таких вчинках немає місця покірності і беззахисності. Мені багато чого доведеться розповісти вам про цей ніжний, крихкий символ бездоганною жіночності, який здається зроблений із сталі, Діви від природи дуже сором’язливі. Вони не з тих, хто кричить на зборах, водить машину в п’яному вигляді або бере участь в сумнівних вечірках. Але Діва – справжня жінка, і вона буде до кінця боротися за своє щастя. І якщо на цьому шляху перед нею постануть нездоланні перешкоди. Діва не буде хникати, непритомніти або благати про допомогу, а власними силами постарається їх усунути.

Якщо вам доведеться почути про Діву, яка порушила суспільні закони, не поспішайте дивуватися і обурюватися. Діви майже нездатні на аморальний вчинок, і якщо на перший погляд її дії і здаються суперечать законам, виправданням їм може служити те, що вчиняються вони в ім’я любові, справжньої любові, бо іншої для Діви не існує. Вона здатна на величезні жертви заради свого обранця. Діва, яка вважає свій шлюб недосконалим, без довгих коливань його зруйнує. Причому діяти вона буде настільки ж холоднокровно, як хірург під час операції. Руйнування сімейних уз для неї велика трагедія, але ще більша – лицемірство в сім’ї і любові.

Варто їй для себе вирішити, що це справжнісінька ідеальна любов, неважливо, освячена вона узами шлюбу чи ні, і вона буде ставитися до неї як до найбільшої коштовності. Діва – єдиний із знаків Зодіаку, який може бути одночасно і найвищим романтиком, і самою диявольськи розважливою істотою. В її любові є якась магічна сутність, що характеризується вибраністю і такою силою, що в порівнянні з нею любовні пристрасті інших знаків Зодіаку просто меркнуть. Правда, пробудити в Діві це почуття нелегко.

Фізичний аспект любові в чистому вигляді в Діві завжди кілька приглушений. Але в ній є щось, що можна назвати «пристрасністю душі», яка більше підходить чоловікам, що цінують в жінці насамперед духовність.

Діва прагне до всього ідеального, але це не означає, що в житті вона ідеальна сама. У ній є деякі негативні риси, які часом досить сильно дратують. Наприклад, жінки-Діви переконані, що ніхто не може виконати роботу краще і якісніше їх, і, що найнеприємніше, так воно і є. Коли Діва чим-небудь засмучена або незадоволена, вона не стане влаштовувати скандали і бити об вашу голову посуд, але буде відпускати шпильки і єхидствувати, а то й відверто вас вилає. Іноді серед Дів зустрічаються справжні мегери, але це швидше виняток, ніж правило. Якщо ви розлютили Діву, раджу вам з’явитися до неї з квітами і, визнавши свою неправоту, попросити пробачення. Благаю вас, не сперечайтеся з Дівою. Ви все одно нічого їй не доведете. Що до вибачень, то вони повинні бути короткими і правдивими. Діва не потерпить, якщо ви будете її обманювати. Ясність розуму в поєднанні з інтуїцією дозволить їй помітити навіть дуже ретельно замасковану брехню, і вона цього не пробачить. Діва чиста і правдива, але не наївна.

І ще одне застереження. Не намагайтеся критикувати Діву, вона ніколи публічно не визнає своєї помилки. До того ж Діви взагалі рідко помиляються. Тому для збереження нормальних відносин раджу вам забрати всі звинувачення назад, і на вашому сімейному небосхилі знову все буде безхмарно.

Якщо ви в змозі пережити такий утиск вашого чоловічого самолюбства, можете звернутися до неї за порадою з фінансових питань, і вона дасть вам компетентну відповідь. Можете сміливо довірити їй і сімейний бюджет, вона ніколи не наробить дурниць.

Доглядаючи за Дівою, стежте за своїми манерами і мовою. Вона не потерпить жаргонних слівець, не кажучи вже про лайку і пияцтво. Жуйте їжу із закритим ротом, намагайтеся не плямкати. Це ріже їй слух. Одяг ваш повинен бути в бездоганному стані. Якщо ваша кохана – Діва, вам доведеться голитися і приймати душ двічі на день. Користуйтеся дорогим одеколоном, стежте за зачіскою, міняйте сорочки і чистіть черевики кожен день і не забудьте про хороші манери.

Не запрошуйте Діву на іподром і не викидайте у неї на очах тижневий заробіток, роблячи ставку на фаворита скачок. Проводжаючи її додому, не накидається на неї з обіймами і поцілунками, навіть якщо це ваша десята зустріч. І взагалі, у випадку з Дівою краще не дограти, ніж переграти. Будьте ненав’язливі, уважні, але не приставучі, люб’язні, але не до нудотності, коротше, в усьому дотримуйтесь міру. Запросіть її в театр. Барвисте шоу, парад і карнавал сподобаються їй не менше, бо в них вона знайде вихід своїм стримуваним емоціям. Її високорозвинений інтелект в поєднанні з тонким артистичним смаком допомагають їй миттєво вловлювати суть того, що відбувається. Якби бродвейські продюсери зрозуміли це, вони завалили б її безкоштовними запрошеннями на всі прем’єри. Діва – чудовий критик. Люблячи драматургію, музику і книги, вона проте критикує їх як ніхто інший. Взагалі жінка-Діва критично ставиться до всього, починаючи з вашого виду і кінчаючи вашими словами і вчинками. Критикувати для неї так само природно, як для вас дихати. Але не подумайте наслідувати її приклад. Це проти правил гри, ні про яку адекватності тут не може бути й мови. Вся справа в тому, що своїм гострим розумом вона бачить власні недоліки не гірше, а краще, ніж ви, і судить себе настільки ж строго. Тому вона не потребує тут вашої допомоги.

Безсумнівно, привабливою рисою вашої коханої-Діви буде те, що вам майже ні про що не доведеться піклуватися, вона все візьме на себе і буде робити це із задоволенням.

Діва – зразок вірності і відданості. Якщо в якихось випадках вам доведеться почути про її пригоди, то швидше за все це лише спосіб довести щось собі або оточуючим. Зазвичай подібні ескапади вкрай рідкісні і нетривалі. А якщо Діві і спаде на думку ступити на шлях пороку, вона зробить це так майстерно, що ви про це ніколи не дізнаєтеся. Але така поведінка швидше виняток з правила. Зазвичай, якщо Діва дійсно вас любить, ви можете бути впевнені в її вірності, навіть якщо їй доведеться провести місяць на безлюдному острові наодинці з Аленом Делоном або Жаном-Полем Бельмондо. Ви питаєте, чи збереже вона вам вірність два місяці? Питання, звичайно, складне. Зрештою, вона ж теж людина. В її грудях б’ється ніжне і пристрасне серце, тільки Діви навчилися добре володіти своїми емоціями і рідко демонструють їх стороннім.

Хоча Діви прискіпливі і приділяють занадто багато уваги дрібницям, це не заважає їм бути добрими, безкорисливими і надзвичайно турботливими. Постарайтеся ставитися до їх недоліків, як до достоїнств. Справді, що б ми робили на цьому світі, не помічай Діви всіх недосконалостей нашого життя і не вступай з ними в рішучу боротьбу. Вважаю, що ви належите до тієї породи розумних чоловіків, які розцінюють цю дратівливу деколи прискіпливість як прагнення Дів допомогти вам стати досконалішими. М’яка, спокійна манера спілкування, світло, що випромінюється її очима, і тонкий гумор, яким вона досконало володіє, вже встигли вас полонити, чи не так? Інакше ви не стали б голитися двічі на день і регулярно відвідувати бібліотеки та музеї. Сміх Діви дивно їй йде і нагадує передзвін сотень дзвіночків.

Ця жінка дуже прониклива, тому не намагайтеся її обдурити. Правда – для неї синонім краси. Вона розкриється тільки перед тим, кому повністю довіряє. Ви ж, зі свого боку, повинні бути уважні до її маленьких прохань і звичок, які мають для неї величезне значення. Висловіть захоплення її крихітному смугастому кошеняті і не дивуйтеся, коли вона кожні п’ять хвилин буде очищати попільничку. Незважаючи на скромність і навіть деяку боязкість, в ній укладені велика життєва сила і мудрість. Вона – ядро, навколо якого обертаються всі члени сім’ї, а її здатність вистояти самій і підтримати близьких у важку хвилину воістину безмежна.

Жінки-Діви зазвичай відмінні кулінари, але навіть ті з них, хто не належить до їх числа, ніколи не отруять домашніх чимось недоброякісним. Будинок Діви світиться чистотою і затишком, а велика ваза на столику перед ліжком завжди повна свіжих фруктів (замість так улюблених багатьма жінками цукерок, шкідливих, на думку Дів, не тільки для зубів, але і для організму в цілому).

Діти Дів ніколи не бігають у дворі в рваних штанцях або спідничках, заляпаних брудом носочках і панчішках і з сопливих носом. Діва-мати не дозволить малюкам порушувати недоторканність вашого кабінету або письмового столу – ви не знайдете ні розкиданих на підлозі олівців, ручок і улюблених сигар, ні дитячих каракулей на ділових паперах. Це виключено. Діва-мати – строгий вихователь. Зазвичай вона обмежується однією дитиною; здається, вона і не потребує її для підтвердження своєї жіночності, в якій і без того ніхто не сумнівається. Але все ж, народивши, вона повністю присвятить себе дитині і буде постійно стежити за її фізичним, моральним і інтелектуальним розвитком. Іноді в спілкуванні з матір’ю-Дівою у дітей виникають деякі труднощі емоційного порядку, але це відбувається тільки в тому випадку, коли вона не дуже впевнена у своєму чоловікові. Коли ж вона відчуває себе коханою, вона обдаровує всіх навколо надзвичайним душевним теплом. Діти обожнюють матерів-Дів за притаманні їм почуття гумору і м’якість. Прищеплюючи дітям хороші манери, вони проявляють певну твердість, пом’якшуючу ніжністю і любов’ю.

Важко визначити, чого ця жінка потребує більше: в хліба насущного або їжі духовної. Мабуть, і в тому і в іншому однаковою мірою. В будинок Діви, наповнений ароматами свіжих квітів і смачно приготованого обіду, приємно приходити втомленим з роботи.

Діва допоможе вам струсити важкі думки і знайти вихід із, здавалося б, безвихідних ситуацій. Вона не скористається вашою бритвою або вашою зубною щіткою, щоб нафарбувати собі вії. Під час хвороби вона буде доглядати за вами як найдосвідченіша доглядальниця і ніколи не опуститься до флірту з вашим другом. Вона завжди елегантно одягнена і з нею сміливо можна обговорювати будь-які питання, а не тільки пелюшки, ганчірки і плітки. Вона буде віддана вам всім серцем і буде поважати вас у всьому. Не дочекаєтесь ви від неї бурхливих сцен ревнощів, не буде вона і витрачати гроші на вітер. Ваші секрети знайдуть надійний прихисток в найзатишніших куточках її серця; вона буде не тільки прекрасною помічницею у вашій професійній кар’єрі, але і надовго збереже свіжість шкіри і пружність ходи. І невже все це разом узяте не варто того, щоб пробачити їй маленькі недоліки?

Якщо вам пощастило зустріти Діву на своєму шляху, бережіть її. Вам може ніколи більше так не повезти.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,301