Все про вагістність
Все про вагістність

Діва – риси характеру. М. Бомбушкар


Діва - риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Діва – риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Діви – інтроверти, тихі люди, стримані як і всі земні знаки Зодіаку, дуже працелюбні, песимісти. Люблять порядок у всьому, хоча іншим їх порядок – здається абсолютним хаосом, але повірте, це порядок – Діва завжди знайде все потрібне в цьому бардаку. Хоча Дів, у яких порядок схожий на хаос досить мало, найчастіше у них завжди все по поличках, прибрано і ні пилинки. Люблять чистоту, Ви ніколи не побачите їх в брудному одязі. Діви люблять деталі, люблять конструктори, збирати все і розбирати. Перфекціоністи. Уміють знаходити головні деталі у всьому, в характерах людей, проектах, інформації та структуризувати це. Знак – служіння, готові підкорятися іншим, робити те, що їм буде наказано, виконавчі. Якщо Ви захворіли – Діва завжди допоможе Вам вилікуватися, люблять доглядати за іншими – своїм «залицянням» і підпорядкуванням вони показують своє ставлення до Вас, це не ті люди, які писатимуть вірші або малювати Вас, але завжди будуть доглядати і допомагати Вам. Дуже сильно схиблені на здоров’ї, здоровому харчуванні та способі життя. Дуже стримані в емоціях, завжди тримають їх під контролем десь глибоко, але це поки не заведуться. А тепер перейдемо до основних рис характеру

Позитивні риси

Скрупульозність і аналітичність
Жодна деталь, незалежно від її значення – важлива чи ні; її розміру – велика чи маленька; не сховається від Діви. Дуже уважні до деталей, до скрупульозності. Прекрасні аналітики, для них головне зрозуміти суть – як все працює. Здатні проаналізувати будь-яку проблему, і люблять аналіз. Якщо Стрілець – людина приймаюча все на віру, то Діва його протилежність – тільки після аналізу Діва почне вірити.

Інтелектуальність
Володіють хорошим інтелектом, гарною пам’яттю. Гарні в точних науках: математика, фізика, хімія та інших. Але так само гарні й у філологічних, особливо у виправленні помилок інших. На відміну від Близнюків вони не «поглинають» всю інформацію (читають все підряд), а люблять щось певне. Так що, навряд чи, Ви зустрінете Діву що має кілька дипломів за зовсім різних дисциплін і наук, найімовірніше, що Діва піде шляхом чогось одного.

Практичність
Як і всі земні знаки – дуже практичні. Навряд чи Діва буде витрачати гроші на те, що в майбутньому стане в нагоді 1-2 рази або взагалі не буде використано. Вони відносяться до тих, хто дарує квіти в горщиках, а не букети. Завжди в контакті з реальністю, ніяких мрій, що може показати їх як песимістів.

Надійність
Як і всі земні знаки – надійність одна з характеристик Діви. Ви завжди можете довірити Діві завдання, сказати як вона повинна його виконати – і вона його виконає, не відступивши ні на крок від зазначених інструкцій. Завжди будуть намагатися зробити роботу добре.

Скромність
Скромні особистості, рідко хваляться своїми досягненнями. Дуже часто Діви можуть носити одну і ту ж саму сорочку, до тих пір, поки не з’являтися дірки на ній. Можна сказати, що вони навіть трохи жадібні, особливо це ставитися до чоловіків.

Негативні риси

Любов критикувати
У них є своє уявлення про ідеали, і якщо це подання не відповідає тому, що Ви їм показуєте, пропонуєте, розповідаєте – чекайте критики з їхнього боку. Все має бути саме як хоче Діва, якщо це не так… При цьому, якщо вони не в дусі (або заздрять, не вдоволені) – вони знайдуть 1000 мінусів в об’єкті. Дуже часто їх критика є головною руйнуючою рисою.

Метушливість
Душевний спокій – це не для них. 7 п’ятниць на наділю – це їх! Вони будуть метушитися поки не доведуть справу до бажаного результату, а якщо ситуація не підвладна їм – чекайте емоційних проблем, поганого настрою і образ. Навіть якщо вони і розуміють, що вдіяти нічого не можна – все одно будуть метушитися з приводу цього.

Вибагливі
Перфекціонізм – зробив їх вкрай вибагливими. Якщо суп буде зварений, не так як вони люблять, навіть якщо туди потрапить зайвий шматочок цибулі, вони його їсти не будуть. Все має бути саме так, як хочуть вони, або як має бути за правилами \ інструкції, і ніяк інакше. Ніяких імпровізацій!

Жорстокість і суворість
На жаль, хоча знак і жіночий, але жорстокий. Якщо Ви станете ворогами, не варто чекати від них однією великої біди, але чекайте 10тків маленьких проблем. Вона ніколи не прикрашає реальність брехнею, якщо Вам потрібна підтримка, завжди скажуть що є насправді. Так що, якщо Вам хочеться почути комплімент від Діви – почуєте тільки якщо заслужили. Не раджу дружинам Дів, питати у своїх чоловіків про свій зовнішній вигляд і вагу… Ну і не чекайте море компліментів.

Консерватизм
Все має бути, як було – нічого нового не потрібно. Вони не люблять нові ідеї, книги. Навіть у сексі Діва дотримується «розкладу» і сталості.

Засудження
Тільки Діва, ну і ще пару знаків Зодіаку, може Вам нагадати 1000 раз про одну і ту ж саму помилку. Хоч Ви і зробили її 10 років тому. Вони не здатні ігнорувати помилки і недоліки, як інших так і свої, і їм складно їх забувати. Не можна замінити в пам’яті Діви один поганий вчинок 10тью хорошими, Вас все одно будуть засуджувати.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 10.02.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,158