Все про вагістність
Все про вагістність

Діва-чоловік – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Діва-чоловік, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Можливо, ви мали, на увазі інше? – Запитала Аліса.
– Я завжди маю на увазі те, що кажу, – ображено промовив Черепаха Квазі.

Думаю, варто відразу ж поставити всі крапки над «i». Якщо ви сентиментальні і мрієте про казкову любов, вам слід негайно розлучитися зі своїм новим знайомим – Дівою, інакше замість очікуваного Лукуллова бенкету ви ризикуєте отримати скромний вегетаріанський обід, що складається з рідкого супу, приправленого декількома корінцями, і жменьки рису, политого рослинним маслом. А істинному гурману таке навряд чи припаде до смаку.

Чоловік-Діва існує цілком і повністю на практичному, матеріалістичному рівні; у нього просто немає часу на всякі неземні пристрасті. Він, безсумнівно, не той тип, що буде виспівувати під вашим вікном серенади, і навіть якщо ви спустите з вікна мотузяну драбину, щоб він міг по ній підійнятися, він навряд чи нею скористається, віддавши перевагу увійти через звичайні двері.

Насправді Діви дуже рано, ще в дитинстві, відчувають почуття любові, але не такого типу, як безсмертна пристрасть Ромео і Джульєтти. В його понятті слово «любов» асоціюється з безкорисливої відданістю сім’ї і друзям і взагалі істотам більш слабким і менш організованим, ніж він сам. Діва народжується з інстинктивної любов’ю до роботи, обов’язку й дисципліни і відданістю до беззахисних. Навіть ті з них, хто не слідує у житті настільки високим ідеалам, постійно відчувають внутрішні докори сумління.

Той тип любові, який виражається пристрасними обіцянками, бурхливими сценами і солодким, сентиментальним лепетом, залишає чоловіка-Діву абсолютно холодним. Навпаки, це може навіть налякати його і підштовхнути до втечі. Якщо ж ваш роман протікає з помірним запалом, можливо, вам і вдасться розтопити почуття цієї людини, зробленого як би з льоду і сталі. Існують певні таємні підходи до серця чоловіка-Діви. Агресивне переслідування не входить в їх число, так само як кокетство і навіть над чуттєвість, у чому багато пристрасні жінки, на свій подив і розчарування, могли переконатися.

У любові Діви шукають перш за все якість, а не кількість. А так як висока якість – річ досить рідкісна, в житті чоловіків-Дев дуже мало романів, але й ті, які трапляються, найчастіше завершуються трагічно. Звичайна реакція Дів – ще глибше заритися в роботу, уникати спілкування і бути вдвічі обережнішим наступного разу. Тому, уподобавши для себе чоловіка-Діву, вам доведеться виробити деяку стратегію, щоб домогтися успіху. Основне прагнення Діви – цнотливість, і відступити від цього принципу Діва здатний тільки заради дуже гідної жінки. Багато Дів, хоча і не всі, можуть жити в утриманні набагато довше, ніж інші знаки Зодіаку, і не відчувати при цьому ніяких незручностей. У Діві глибоко корениться почуття дисципліни і покірності долі, і якщо долі завгодно, щоб він залишався холостяком, значить, так тому і бути.

Чоловік-Діва, хоча він не завжди віддає собі в цьому звіт, є витонченим спокусником. Поєднання дотепності і раціоналізму приваблює багатьох жінок, але сам він, будучи майстром критичного аналізу, рідко захоплюється настільки, щоб перевести відносини з платонічних в більш земні. Для того, щоб чоловік-Діва загорівся пристрастю, об’єкт його любові повинен бути воістину унікальним. Бувають, звичайно, випадки, коли Діва захоплюється настільки, що піддається звичайним земним пристрастям. Але ці випадки вкрай рідкісні і пристрасть швидко минає. У любові Діви завжди присутній елемент невинності і первозданної чистоти, який ніколи не буває замутнений, навіть у моменти найвищої пристрасті.

Чоловік-Діва витрачає масу дорогоцінного часу на пошук своєї обраниці – не менше, аніж на їжу, одяг, здоров’я і роботу, тому що він ставиться до всього дуже серйозно. Не намагайтеся брехати йому, він все одно бачить вас наскрізь і не має жодних ілюзій. Він жадає чесного і рівноправного союзу. Він добре знає, що йому, з його претензіями, знайти шуканий об’єкт любові дуже складно, але тим не менш не погодиться на сурогат.

Чоловіка-Діву досить важко емоційно захопити. Іноді він може дуже довго перебувати з вами, не проявляючи ніяких зовнішніх ознак закоханості, і ви вирішите, що у нього просто немає серця. Але це не так. Серце у нього є. І та, у кого дістане терпіння, зможе в цьому переконатися.

Як тільки він зрозуміє, що ви – його справжня обраниця, він тут же дасть вам це зрозуміти. Його любов горітиме рівним, м’яким полум’ям, без спалахів, властивих іншим знакам, але тепло, яким він оточить вас, буде зігрівати від усіх життєвих негараздів і бур. Хіба цього мало? У любові чоловіка-Діви все ж є якість, властива любові казкових принців: якщо ви – його справжня любов, він пройде через всі випробування, щоб домогтися вас, подолає тисячі миль, щоб притиснути до серця свою єдину кохану. В ім’я своєї любові він здатний багато чим пожертвувати і буде любити вас все життя.

Після того як ви стали його дружиною, він не змусить вас ревнувати, намагаючись позалицятися за другою, і постарається зробити все, щоб ніякі емоційні та матеріальні труднощі вас не торкнулися. Єдине, що йому потрібно, – постійно відчувати вас поруч з собою. Вам не знайти кращого утішителя і помічника, коли розбите ваше серце або ви хворі. Він, правда, не стане обсипати вас грошима, але ви завжди будете забезпечені всім необхідним і вам буде надаватися максимум уваги.

Чоловік-Діва дуже уважний до дрібниць, яким жінки надають таке велике значення. Володіючи ясною пам’яттю, він пам’ятає всі дрібні, але важливі для вас дати і події, хоча і злегка дивується, чому вони для вас настільки важливі. Чоловік-Діва ніколи не буде закочувати вам диких, потворних сцен ревнощів, але ви повинні пам’ятати, що Діва – власник, як ніхто інший, тому намагайтеся не гуляти занадто далеко від дому, інакше, повернувшись одного разу додому, ви виявите, що там нікого немає . Чоловікам-Дівам, лояльним від природи, ненависна думка про руйнування сімейних уз, але якщо ви зайдете занадто далеко, він, не замислюючись, розлучиться з вами. Причому без бурхливих сцен, благань, сліз, примирень. Кінець так кінець. Як кажуть, прости – прощай.

Він адже належить до породи тих, хто вважає, що склеєні черепки – це не одне і те ж, що ціла чашка, а зруйновану гармонію не відновиш.

Якщо ви закохалися в чоловіка-Діву, думайте про те, що і як ви говорите. Тупість і невігластво Діви ненавидять не менше, аніж бруд і вульгарність. Подрузі чоловіка-Діви я раджу не тільки вишукано, але не ярко одягатися і мати витончену зачіску, а й мати розумну голівку.

Звичайно, ви можете не володіти мистецтвом шеф-кухаря дорогого ресторану, але не тіште себе думкою, що ваш чоловік-Діва дозволить вам годувати його консервами. Корислива, тупувата, лінива жінка, навіть якщо вона і належить до категорії секс-бомб, ніколи не доб’ється успіху і чоловіки-Діви. Він адже шукає в першу чергу дружину-друга, а не коханку.

У чоловіків-Дів немає сильного тяжіння до батьківства; для підтвердження своєї мужності їм зовсім не потрібні діти. Тому у Дів зазвичай дуже невеликі сім’ї. Але якщо дитина все ж народилася, Діва буде приділяти йому найпильнішу увагу; він дуже відповідальний батько. Він буде із задоволенням займатися з дитиною, читати йому, вчити всіляким навичкам, допомагати робити домашні завдання, гуляти, причому особливий наголос робиться на інтелектуальний розвиток. Навіть у випадку розлучення батько-Діва не втратить інтересу до виховання дитини. Він не з тих, хто псує дітей, тому його дитина виросте дисциплінованою. Діву, правда, можна дорікнути в деякій холодності у відношенні з дітьми, яка з часом може зрости в цілу стіну нерозуміння. Іноді батьки-Діви бувають занадто критичні, очікуючи від своїх чад занадто багато чого, більше, ніж ті можуть дати.

Чоловік-Діва любить, коли ви дбаєте про його здоров’я; в свою чергу він платить вам тією ж монетою. Іноді у Діви буває надто буркітливий настрій. У такі хвилини дайте йому побурчати на самоті, потім він сам прийде до вас і здивує своєю ніжністю. Дозвольте йому піклуватися про вас. Це не суперечить його характеру і приносить йому задоволення.

Якщо після всього сказаного ви не передумали зробити вашим обранцем Діву, вам дістанеться розумний, інтелігентний, хоча, можливо, трохи холоднуватий чоловік. Він надійний і приємний, якщо ви настільки тактовні, що не будете помічати його промахів і недоліків. А якщо вже по-чесному – недоліків у нього не так і багато. Ну, подумаєш, приходячи з роботи, він любить провести пальцем по меблям, щоб дізнатися, чи немає на них пилу.

Вчіться поважати його звички. Незалежно від того, подобається вам те, що він робить чи ні, не робіть йому зауважень, та не будьте занудою. Його критику приймайте зі сміхом, і у вас не буде жодних проблем. Чоловік-Діва не ангел, але багато жінок будуть вам заздрити.

Зрештою багато знайдеться чоловіків, що працюють від зорі до зорі, акуратних, підтягнутих, зовні приємних, які пам’ятають річницю вашої першої зустрічі, завжди мають гроші, рідко відвідують чоловічі компанії і майже ніколи не мають коханок? Озирніться навколо. Думаю, ви з повним правом можете вважати себе найщасливішою з смертних.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 134 T. 0,314