Все про вагістність
Все про вагістність

Дитячий гороскоп Козеріг – Марія Кей Сіммс


До вершин гір сивого із глибини морської
Прагну я, відпочинку не знаючи.
Я – лідер! Розум зрілий мій
Всіх захоплює за собою,
То мудрістю, то жартом блискаючи.

Морський Козел асоціюється з образами химерної фантазії, і фантазія може бути частиною характеру вашого маленького Козеріга, хоча ця сторона індивідуальності зазвичай абсолютно прихована за домінуючою серйозністю. Його досить своєрідне почуття гумору, ймовірно, дає йому полегшення від сильної і надзвичайно дисциплінованою зрілості. Дивні жарти у нього частіше спрямовані на себе, ніж на інших. Ця дитина – воістину маленький дорослий, і сам він добре ставиться до дорослих з самого раннього віку. Він завжди буде здаватися старше своїх років… поки дійсно не стане старим. Старі Козеріги часто зберігають свою молодість і почуття гумору до такого віку, в якому інші люди давно їх втратили. Можливо, це пов’язано з тим, що, досягнувши того, що мали намір зробити, Козеріги відчувають, що заробили право попустувати!

У будь-якому випадку малоймовірно, що вам доведеться працювати, привчаючи маленького Козеріга до відповідальності, оскільки борг, надійність, дисципліна і сильне почуття честі, ймовірно, прийдуть природним шляхом, як ніби вони є вродженими. Вас часом буде більше займати, як змусити його розкріпачитися і повеселитися. У цієї дитини завжди буде гора, щоб підійматися на неї, – честолюбство і рішучість виконати що-небудь і отримати визнання за це будуть очевидні з самого раннього віку. Козеріг досягає мети, іншого не дано! Він буде опиратися і досягне успіху там, де його однолітки не досягнуть успіху: просто він відмовиться поступитися.

Іншим ключовим словом для Козеріга є «практичність». Легковажні вчинки не приваблюють його. Якщо ваша дитина збирається зробити що-небудь, значить, він зрозумів причини і побачив практичну мету справи. Отже, він буде мати здатність напружено працювати і добре встигати в школі, але найкращих результатів досягне, коли зможе побачити практичну користь від придбаних знань. Абстрактні предмети будуть здаватися йому непотрібними, але стимул честолюбства і статусу може викликати серйозні зусилля навіть у такому предметі, який здавався безцільним.

Надійність та впевненість дуже важливі для вашої дитини. Це перш за все емоційна впевненість і схвалення, так що стежте за собою, щоб ви не почали приймати його зазвичай хорошу поведінку за належне і забувати нагороджувати його вдячністю і похвалою. Це переходить в подальшому і в матеріальну надійність. Ощадливість притаманна йому від природи. Маленький Козеріг буде прагнути відкласти гроші «на чорний день» і накопичити достатньо багатства, щоб придбати щось дійсно варте.

Є в цьому і негативна сторона: така серйозність породжує неспокій і схильність песимістично дивитися на речі. Вам, мабуть, часто доведеться показувати маленькому Козерігу, що немає лиха без добра. Хоча у нього хороші атлетичні здібності, може виникнути проблема «посміховиська» у команді. Тому індивідуальні види спорту більш кращі.

З позитивного боку – це дитина, яку ви завжди зможете взяти з собою куди завгодно і розраховувати на його зразкову поведінку і хороші манери.

Марія Кей Сіммс «Ваша чарівна дитина»

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,143