Все про вагістність
Все про вагістність

Детальний опис знака Зодіаку – Водолій


Активність

Його активність не висока спочатку, але у Водолія вона виростає, якщо він знаходиться, по-перше, там, де можна проявити свою індивідуальність або, по-друге, там, де цікаво.

Ставлення до грошей

Водолій любить грати роль спонсора або виступати з благодійними місіями, але складність тут в тому, що його можна обдурити, зігравши роль жебрака.

Короткі поїздки

Водолій цінує екстравагантність. Представляючи себе таким, Водолій прагнути виділитися з оточуючих. Це виявляється і у виборі засобів транспорту або шляху.

Пристрасті в затишку

Водолію затишно те, що в очах інших здається незвичайним. Йому неважливо, як на його уподобання дивляться інші. Але, важливо те, щоб його залишали у спокої. У той час, коли він може потурбувати знайомого в будь-який момент.

Особисте життя

Особисте життя Водолія не терпить порядку. До знайомих він ставитися занадто тепло, а до люблячих може ставитися холодно. Це відбувається, тому що він неусвідомлено організовує з усіма рівні стосунки.
Співпраця

На жаль, співпрацювати з Водолієм непросто, тому що часто він слухає тільки себе. Щоб не загострювати відносини, він зробить вигляд, що слухає, а зробить все згідно зі своїми уявленнями.

Шлюб

Водолій не любить шлюб в тому вигляді, який прийнятий соціумом, тому що за його уявленням шлюбні узи позбавляють свободи. У звичайній сім’ї він швидко перетворюється на байдужого до всього людини. Йому потрібні такі відносини, які зберігають здатність починатися кожен день по-новому.

Кризи

Кризи для Водоліїв щось таке, що може привносити в їх життя нове. Але вони люблять не сам процес кризи, а ту ситуацію, яка складається після нього. Сам криза для Водолія дуже болісна, ​​тому що змушує робити не те, що хочеться, а те, що необхідно.

Закордонні поїздки

Для Водолія вони не є засобом підвищення авторитету. Він може поїхати туди, щоб підтримати компанію. Такі поїздки можуть цікавити багатьох Водоліїв, тому що можуть бути джерелом нової інформації.

Досягнення цілей

Якщо Водолій поставив перед собою мету, то буде напружуватися, щоб отримати результат. Він потрібен йому, щоб довести свою спроможність і не прославитися джигуном.

Планування життя

Водолії планують свою діяльність, але свої плани не люблять погоджувати з оточуючими. Хоча це залежить від деяких інших показників гороскопа. Найчастіше Водолії планують життя в якійсь одній сфері, щоб не обмежувати свою свободу.

Чутливість

Цю якість у Водоліїв не відняти. Вона проявляється особливо у важкі моменти. Цю здатність ще називають інтуїцією. Вона проявляється спонтанно і частіше її сенс правильний, але як би з майбутнього. Основна проблема довіряти цій інформації, а не перевіряти її.

Чоловік Водолій

Уявіть собі егоцентрики, який багато пропозиції розглядає через призму своїх поглядів. Чоловік Водолій близький до цього образу. Це революціонер-бунтівник, який здатний довго вичікувати зручного моменту, а потім в один момент поміняти уявлення про ситуацію. Насправді нове сприйняття вже тривалий час формувалося в його свідомості. Але він вважав за потрібне сказати іншим про це в певний момент, коли йому його інтуїція сказала пора. У цей момент його мало турбує стан оточуючих, тому чоловіка Водолія часто називають холодним і безсердечним. Чим більше волі він дасть своїм почуттям, тим сильніше його будуть мучити сумніви. А це для чоловіка Водолія болісно, ​​оскільки створює кризу в душі, метання в реальності, в цілому знижує його самооцінку і авторитет у оточуючих. Взагалі, якщо чоловікові Водолію стає нецікаво жити і його життя перетворюється у звичайні будні, то він починає хворіти. Спочатку на рівні переживань, що може викликати депресію. Потім це починає проявлятися у вигляді соматичних захворювань тіла. Тобто захворювань, які складно діагностувати і лікувати, тому що вони часто носять переміщаються симптоми. То вони виникають в одному місці, то пацієнт скаржиться на щось інше. Але до завидної здатності чоловіка Водолія відноситься те, що він одномоментно може змінити ситуацію, мобілізувавши волю. У Водоліїв добре виходить застосовувати нетрадиційні методи лікування, які можуть реально допомагати.

Жінка Водолій

На відміну від чоловіка Водолія жінка Водолій більш близька до соціальних настроїв. У ній менше виражений бунтарський характер поведінки. Це пов’язано з тим, що вона більш емоційна за своєю природою. Часто вона цікавиться новими сферами знань. Жінка Водолій з цією метою відвідує безліч нетрадиційних лекцій і семінарів. Основна складність такого способу життя – це інформаційна наркоманія. Явище чи залежність, пов’язана з “споживанням” інформації. Складність полягає в тому, що інформація виходить в такій кількості, в якому її неможливо засвоїти. Тобто зв’язати в деяку систему або визначити логічні зв’язки між окремими блоками. В результаті, інформація кожної нової лекції заміщає минулу. Лікування тут не медикаментозне. Перша умова – це обмеження надходження нової інформації, а друге практичне застосування тієї інформації, яка вже є. Для цього перед жінкою Водолієм стоїть складне завдання. Вона полягає в тому, щоб визначити свої можливості і виділити час для занять. Справа в тому, що, якщо їй не вдасться цього визначити, то можливі невдачі, які в підсумку породять незадоволеність. Це те, що може привести до депресивного стану. Крім того, необхідний провідний вчитель, який зможе організувати її заняття. Жінці Водолію можна рекомендувати займатися такою системою знань, яка спочатку в свій основі має “міцний стрижень” – фундамент, на якому могли б базуватися основні положення. Такою системою знань, наприклад, є астрологія.

  1. 2 коментарі до “Детальний опис знака Зодіаку – Водолій”

  2. Ніна в 14.06.2015 | Відповісти

    Дуже корисний Сайт !! Я дізналась всю правду ! Дуже люблю вас бувайте ***

  3. Руся в 02.12.2020 | Відповісти

    Пасіба

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 115 T. 0,240