Все про вагістність
Все про вагістність

Детальний опис знака Зодіаку – Терези


Активність

Активність знака Терези багато в чому залежить від напрямку та інтенсивності активності партнера. У їхньому випадку це не означає залежності від партнера, але Ваги повинні мати імпульс, щоб закінчити розкачку.

Ставлення до грошей

Ваги досить сильно прив’язані до грошей. Сфера матеріального часто звучить в темах для розмови. Вони заробляють або дуже багато, або більшу частину життя знаходяться на межі виживання. Витрачати воліють красиво, на речі, які можуть справити враження в колі знайомих.

Короткі поїздки

Засоби транспорту у Терезів поєднують в собі комфорт і шикарність. Важко сказати, чого більше. Їздять вони акуратно, але дотримують тільки ті правила, які вважають потрібно.

Пристрасті в затишку

Терези люблять такі умови для відпочинку, які гармонійно продовжують їх діяльність і відповідають їх маленьким витівкам. Вони цінують те, що в даний момент модно в їх оточенні. Їх елементи затишку справляють враження.

Особисте життя

Хоча Ваги партнерський знак, але при цьому вони досить холодні навіть до близьких. Будь їхня діяльність слугує полегшенню взаєморозуміння. Часто Ваги вчать такі дисципліни, які їх виділяють в колі знайомих. Але це своєрідний ризик. Роки навчання можуть виявитися марними.

Співпраця

Ваги цінують співробітництво, особливо інтелектуальне. Рідко, коли за участю Терезів співпраця не приносить вигоди. Але треба відзначити, що їх треба направляти, інакше спільну діяльність поглинуть відсутність конкретності і “маниловські” проекти.

Шлюб

У шлюбі Терези люблять надійне плече партнера і його прояв сили. У цьому випадку вони почувають себе впевненіше і менше коливаються при ухваленні рішення. Часто шлюб для них – стартовий майданчик соціального зростання.

Кризи

Кризи для Терезів – це колючки кактуса, які приносять багато неприємностей, тому вони їх старанно обходять. Вони, часто “стелять соломку”, де можливе незручне падіння.

Закордонні поїздки

Поїздки за кордон Терези люблять, хоча б, тому що це престижно і приносить нові знайомства. У далеких поїздках їх часто цікавлять твори мистецтва. По ходу огляду вони цікавляться їх вартістю.

Досягнення цілей

Щоб досягати поставлених цілей Весам необхідна участь партнера. Інакше вони довго коливаються у виборі шляху. Не те, що б у них відсутня система цінностей, але їм буває складно оцінити свої можливості.

Планування життя

Терези не люблять планувати своє життя, тому що це виглядає не дуже красиво. За вдачею вони обов’язкові, але обов’язки сковують їх творча уява, роблячи його безбарвним і бляклим.
Чутливість

Передчуття Терезів часто носять фатальний характер. Повідомляти іншим про свої здогади не завжди вигідно, тому вони рідко користуються цією можливістю.

Чоловік Терези

Всі проблеми чоловіків Терезів крутяться навколо питання, якою я партнер і хто мої партнери? Чоловікам Терезам необхідний імпульс для того, щоб були зроблені перші кроки. Він виражається в схваленні, позитивній оцінці моральної та матеріальної підтримки. Вона дуже важлива для них. В тій чи іншій мірі чоловіки Ваги залежні від її наявності або відсутності. Тому багато їх дії і вчинки націлені на те, щоб забезпечити наявність підтримки партнера. Вони добре здатні визначати його мотиви поведінки і використовувати це розуміння у своїх цілях. Наприклад, чоловіків Терезів часто називають душею компанії. Робиться це за те, що вони товариські, доброзичливі, а найголовніше дуже вміло уникають гострих кутів у відносинах. Якщо чоловікам Весам створити впевненість у підтримці, то вони досить рішуче будуть виконувати свої обов’язки, інакше вони можуть досить довго перебувати в роздумах (робити чи ні). Що у Терезів не відняти це якість відповідальності. Особливо в складних умовах вони не здатні підвести, навіть ціною своєї вигоди. Звичайно, це якість сильно залежить від чесності та принциповості. Саме цих якостей у чоловіків Терезів може бути в достатку. Інший полюс – ті чоловіки Терези, які встали на шлях злочинності. Основна причина такого вибору – це демонстрація винахідливості свого розуму, того, що коду-то в бажаного ступеня не було оцінено оточуючими. Найчастіше серед них злодії в законі, але не вбивці і грабіжники. Причина тут проста, Терези дуже люблять життя і поважають її прояв у інших.

Жінка Терези

Жінки Ваги схили до повноти не тому, як стверджує офіційна медицина, що у них особливий обмін речовин. Справа в тому, що обмін речовин є тільки віддзеркаленням емоційних процесів, які відбуваються у свідомості людини. Жінка Терези дуже принципова і не бажає поступатися своїми принципами навіть у складній обстановці. Особливо це помітно в умовах, коли немає партнера, на якого можна покластися повністю. У гармонійній обстановці її принциповість, через яку виражається сила характеру, менше себе проявляє. Вона як би стає слабшай. Жінка Терези починає шукати партнера. Але поява останнього приносить із собою проблему не повної сумісності, яку необхідно вирішувати. Для цього вона підсилює прояв свого характеру. Одночасно виростає її принциповість і прагнення до самостійності. Партнер йде, а жінка Ваги знову усвідомлює, що з ним було краще. Вона знову пускається на пошуки, і коло замикається. У ньому, з невеликими відмінностями, вона готова кружляти більшу частину часу. Так виникають коливання, в результаті яких жінка Ваги змінюється, розвиваючись або деградуючи. Куди вона рухається, негайно відбивається на стані фізичного здоров’я. Зміни обміну речовин тільки відображають те, що відбувається на більш тонких планах. Застосування засобів для схуднення приносить лише тимчасове полегшення. Питання повноти знімається тим, що жінка Ваги стає задоволена собою і припиняє свої метання.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,398