Все про вагістність
Все про вагістність

Детальний опис знака Зодіаку – Телець


Активність

Його активність повинна сильно мотивуватися якийсь завданням. При відсутності інтересу він стає повільним. У вирішенні нагальних завдань Телець накопичує досвід оточуючих, а потім реалізує накопичене одномоментно.

Ставлення до грошей

Гроші – це хвилююча тема для Тельця. Якщо їх мало, він копить, а багато грошей бути не може. Він любить, як заробляти гроші, так і витрачати. Але витрачає він їх на що-небудь вагоме.

Короткі поїздки

Головне для Тельця практичність транспортного засобу і його надійність. Тільки переситившись цими достоїнствами, він починає створювати комфорт. У поїздках він акуратно дотримує правила дорожнього руху, тому що бажає бути гарантом впевненості своєї безпеки.

Пристрасті в затишку

Затишна кімната для Тельця багато що означає. Нехай вона не отдельна, але він домовиться зі своїм оточенням, щоб створити такий порядок, який підвищить рівень його надійності. Він воліє знімають напругу постільні тони шпалер і округлі форми інтер’єру. Головне, щоб обстановка заслуговувала уваги.

Особисте життя

В особистому житті для Тельця важлива розумність. Він не буде любити, втративши голову. Нерозумний ризик або гра так само не спокушають його. У вихованні дітей він уміє тримати дистанцію між собою і дітьми, тому з представників цього знаку виходять хороші педагоги.

Співпраця

Телець цінує варте співпрацю. Він прагнути до взаємовигідній основі взаємин, щоб потім не було претензій один до одного. Для нього дуже важлива зовнішня сторона справи. Як його оцінять оточуючі? Головне, щоб у співпраці були згладжені всі гострі кути.

Шлюб

У шлюбі для Тельця дуже важлива близькість. І не тільки фізична, але і душевна. Він дуже не любить міняти свої риси характеру, тому переважно стурбований тим, як оточуючі оцінять його зовнішній вигляд. Будь-які конфлікти оголюють внутрішній зміст людини. А розтин цієї таємниці для Тельця Смерті подібно.

Кризи

Я вже говорив, що Телець не любить конфліктів. Криза – це вираз затяжного конфлікту. Криза наступає тоді, коли необхідно щось змінювати. Для Тельця – це сфера його поглядів. Це його цінності. Тоді виникає болюче питання, що краще зруйнувати відносини або поміняти свої цінності. На перевірку виявляється легше руйнувати. Так може взагалі не будувати сім’ю?

Закордонні поїздки

Телець не любить дальні поїздки і віддає перевагу осілий спосіб життя. Він може погодитися на таку поїздку, якщо вона задовольняє його честолюбні амбіції або пов’язана з багатообіцяючою роботою.

Досягнення цілей

Досягти своїх цілей Тельцеві вдається тільки у випадку, якщо він зможе проявити свою індивідуальність. Нестандартні підходи дозволять йому знайти своє русло, яке, в кінцевому рахунку, призведе до досягнення поставлених колись цілей, інакше важка щоденна праця.

Планування життя

Найдивовижніше, що поряд з розумним підходом до життя, найгірше Тельцеві вдається планувати свої життєві завдання. Тут позначається його “неповороткість”. Все ж Телець повільність життєвих процесів і часто представникам знаку Телець доводиться “пливти за течією”, долаючи “вири”.

Чутливість

Телець чутливий тактильно (через дотики), тому часто з представників цього знаку зодіаку виходять прекрасні масажисти. Тельці здатні відчувати, як збудувати логічний ланцюг, щоб вона принесла більше користі.

Чоловік Телець

Довго терпить, а потім так само довго топче те місце, де знаходився супротивник. Чоловіки цього знаку декілька повільні. Не слід їх квапити, інакше вийде так, як у приказці “поспішиш – людей насмішиш”. Справа в тому, що, коли Телець починає поспішати, у нього частково відключається свідомість того, що він робить. Воно як би не встигає за процесом. Включаються підсвідомі механізми. Але необхідно враховувати, що Телець земний знак. Підсвідомі механізми регулювання процесу діяльності в його випадку мають менший вплив. Чоловік Телець починає частіше помилятися і накопичується роздратування, яке заважає процесу діяльності, тому що не виходить те, що очікується. Телець чоловік в сильному ступені зацікавлений в тому, щоб бачити очікуваний результат. Його більше цікавить зовнішня форма і менше зміст. Він готовий удосконалювати те, що робить. Межа цьому може бути тільки розумний. То в чому Телець чоловік сильний, але роботу треба включити. Він може уславитися відомим тугодумом. Коли він думає, то нагадує похмурого людини. Щоб вивести чоловіка Тельця з цього стану, необхідний імпульс. Часто в ролі цього імпульсу виступає матеріальний інтерес. Джерелом цього інтересу зазвичай виступає партнер. Він же може уберегти від невірних кроків. Іноді чоловік Телець подібний до дитини, якого треба поманити чимось незвичайним і він буде прагнути до цього вперто, не зважаючи на перешкоди.

Жінка Телець

Їй властиве розвинене почуття власності. На цьому грунті у жінок Тельців може розвинутися ревнощі, якщо вона відчуває себе нереалізованою. В цілому всі Тельці відомі своєю меркантильністю. Це бюрократи, колекціонери, банкіри. У цьому сенсі жінки Тельці не далеко пішли. Їх відрізняє те, що вони більш чутливі до подій навколо. У силу цього якості вони можуть бути частіше незадоволені тим, що відбувається і пов’язаним з ним оточенням. Вираз цього невдоволення далеко не завжди вітається оточенням. Тут криється причина зайвої ваги жінки Тельця. Адже, щоб усмирити своє роздратування, часто використовується вірний засіб, що-небудь з’їсти, не звертаючи уваги на калорії. То в чому з тельців знаходить основу для самореалізації. Можна відзначити, що їх об’єднує особливе чуття можливості отримати хороший дохід. У жінок Тельців, з їх розвиненою інтуїцією, це якість розвинене ще сильніше, ніж у чоловіків. Найголовніше, що жінок Тельцеві простіше потрапити в залежність від матеріального. У цьому сенсі, вона більш, у порівнянні з чоловіком Тельцем, схильна самонавіювання. Тоді стираються межі реально необхідного. Нестримно підвищується планка потреб. Не досягнуті потреби в свою чергу породжують відчуття відсутності самореалізації. У комплексі ці якості дають початок загарбницького інстинкту, який в наш час подібний інстинкту самозбереження, і часто виявляється як ревнощі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,174