Все про вагістність
Все про вагістність

Детальний опис знака Зодіаку – Стрілець


Активність

Його активність спрямована на оточення. Це не означає, Стрілець йде війною на нього. Просто він прагнути зайняти положення, яке хоч у мінімальному ступені дозволить управляти оточуючими його людьми.

Ставлення до грошей

Гроші Стрілець рахувати вміє. Хоча по натурі він щедрий, але тільки в тій сфері, яка зможе принести йому дохід або можливість кар’єрного росту. Заробляє Стрілець в сфері, яка може сприяти реалізації його цілей.

Короткі поїздки

Стрілець віддає перевагу засоби транспорту, чимось відрізняється від звичайних. Це підвищена комфортність автомашини або, наприклад, проблисковий маячок, який дозволяє їздити без дотримання правил ДР.

Пристрасті в затишку

У деякому роді відносно затишку Стрільці гурмани. Для них не існує постійного поняття того, що затишно, а що ні, але вони дуже чутливі до того, в яку обстановці знаходяться.

Особисте життя

В особистому житті Стрільці ентузіасти. У тому сенсі, що вони не знають кордонів своєї діяльності в цій сфері. Кожного разу, коли вона актуалізується, Стрільці кидаються в нові пригоди без задньої думки.

Співпраця

Стрільці відносяться до співпраці, як ознакою стабільної діяльності. Якщо вони прагнуть до стабілізації, то охоче починають співпрацювати. На багатьох з них можна покластися в діловій сфері.
Шлюб

Шлюб для Стрільця щось необов’язкове. Горем або велика кількість партнерів, відсутність офіційної прописки (цивільний шлюб) або просто вільні стосунки – це ознаки політики Стрільця в сфері шлюбу.

Кризи

На кризи Стрільці реагують болісно і дуже емоційно. Їм властиво справлятися з кризою традиційними способами, прийнятими в оточенні. Наприклад, якщо навколишні воліють відсутність змін і фінансові операції, то Стрільці слідують цим перевагам.

Закордонні поїздки

Ця сфера – стихія багатьох Стрільців. Вони прагнуть до пізнання чужих культур. Якщо ця діяльність вписується в їх звичний спосіб життя, то Стрільці пишаються своїми досягненнями і підвищують свій авторитет.

Досягнення цілей

Зазвичай цілі Стрільця добре продумані. Вони намагаються визначити, що слід і за чим. Якщо виходить так, що якась мета стає недосяжна, то Стрілець легко відмовляється від неї, заміщаючи інший або коректуючи завдання.

Планування життя

Стрільці не люблять розпорядок дня або зобов’язують до чогось умови, але, якщо партнерський союз передбачає їх, то Стрільці підкоряються цій вимозі.

Чутливість

Стрільці дуже чутливі до всякого роду небезпекам. Вони добре відстежують зростання напруженості навколо них і уникають ситуацій, які можуть сприяти її збільшенню.

Чоловік Стрілець

Стрілець пов’язаний з областю людського тіла нижче спини (сідниці і стегна). Згідно з цим твердженням, якщо чоловік Стрілець не тренує ці частини свого тіла, то на них виростає шар жиру, який потім перетворюється в сало. Знаєте анекдот. Син звертається до мами:

– А чому в тата такий великий живіт?
– Це, синку, від пива – Відповідає мама, а син біжить до батька:
– Тато, а я знаю, чому в тебе такий живіт.
– Чому? Запитує батько.
– Це від пива, сказала мама.
– Ні, син, мама не права. Це для пива. Відповідає батько.

Не сприймайте цей анекдот, як насмішку над Стрільцями. Насправді, якщо вони ведуть переважно сидячий спосіб життя, то живіт виростає в розмірах, а людині потрібно все більший розмір одягу. Крім того, його починає мучити задишка, зростаюча зі збільшенням маси тіла. Разом з тим, треба відзначити, що привабливість чоловіка Стрільця із збільшенням повноти тіла падає. Якщо він до цього моменту не досяг солідного положення в суспільстві, то далі йому просуватися кар’єрними сходами досить складно. Заважають гіпертонічні кризи і неадекватні реакції на зміни погоди.

Жінка Стрілець

Її повнота менше впадає в очі. Напевно, в силу особливостей будови тіла жінки. Жінки Стрільці частіше, ніж чоловіки займаються спортом. Їх вид спорту – це естафета або спортивна ходьба. Можливий вибір і інших видів спорту, варто перевагу віддавати тим, які пов’язані з рухом тіла. Тут жінка Стрілець досягне великих результатів. Задоволення своїм життям часто пов’язують з обраною професією. Що можна запропонувати для жінки Стрільця? Звичайно, багато в чому її вибір залежить від показань власного гороскопу, які може виявити астролог – професіонал. Але існують загальні рекомендації. Наприклад, з жінок Стрільців виходять хороші педагоги. Вони можуть стати прекрасними лікарями або психологами. Всі ці професії об’єднує одна властивість – робота з людьми. Жінці Стрільцю необхідно удосконалювати навички комунікацій. Інша якість – це отримання вищої освіти, щоб вона відчувала себе задоволеною життям. У разі обмеження середнім або неповною вищою, жінка Стрілець буде відчувати свою неповноцінність. Не тому, що не достатньо досвіду і вмінь для якої професії, а тому що вона буде відчувати сором при спілкуванні з роботодавцем. Стрільцю це не властиво в принципі. Жінка Стрілець почне займатися самокопанням, можливо звинувачення оточуючих у своїх невдачах. Найгірше – це звернення в лоно церкви з успадкуванням найгірших її рис. Я торкнувся цієї теми самовизначення жінок Стрільців ні скільки тому що вони не здатні самі зробити гідні вибір, а тому що їх часто переслідує невпевненість в умовах сучасного світу.

  1. Один комментар до “Детальний опис знака Зодіаку – Стрілець”

  2. Аня в 17.02.2014 | Відповісти

    Будьте ласкаві а ви можете додати до всього цього ще профессії стрільця-кім він(вона) може працювати

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,311