Все про вагістність
Все про вагістність

Детальний опис знака Зодіаку – Скорпіон


Активність

Скорпіони бувають різні. Його типи можна назвати: орел, сіра ящірка, отруйна змія. Але в будь-якому випадку його активність спрямована всередину себе. На свою душу і характер у вигляді самокритики і саме копання.

Ставлення до грошей

Скорпіон любить наявність грошей і ставиться до них, як до виду енергії. Тому в результаті їх відсутності посилюються процеси саме копання. Зовні це часто проявляється у вигляді зміни цілей або збільшенні рівня нестабільності, коли йому важко відповідати за свої дії.

Короткі поїздки

Тут Скорпіон прагматичний. Він не буде пускатися навіть у недалеку поїздку без певної мети. Якщо така є, то він не буде поспішати з її досягненням. Він любить засоби транспорту, де багато людей, наприклад, метро.

Пристрасті в затишку

Скорпіону затишно аж ніяк не у відокремленій обстановці. Йому добре тай, де є друзі. Там, де існує основа для обміну і відновлення сил. У цьому полягає неадекватність даного знаку зодіаку, що часто чревате нерозумінням з боку оточуючих.

Особисте життя

В особистому житті Скорпіон як риба у воді. Але необхідно врахувати, що вода може бути стояча, може бути потік або навіть водоспад. Якщо він погано орієнтується в потоці, то здатний часто впадати у крайнощі. А це може бути чревате ускладненнями у відносинах з оточуючими.

Співпраця

Скорпіон індивідуаліст і без особливої ​​потреби у відносини співпраці не вступає. Не тому що боїться виконання обов’язків, а тому що впевнений один в полі той же воїн.

Шлюб

Для шлюбу Скорпіон вибирає близьких за духом партнерів, щоб було менше розбіжностей. Вони чреваті війною. Нестиковки характерів для Скорпіона не страшні, до них можна звикнути, але розбіжності в переконаннях ні до чого.

Кризи

Кризи – стихія Скорпіонів. Вони навіть самі можуть провокувати їх, якщо ті тривалий час відсутні. Неприємність може ховатися в тому, що вони кілька несерйозно до них відносяться і іноді, руйнують там, де можна ще модернізувати.

Закордонні поїздки

Скорпіони осілий знак. Їм можуть бути не дуже приємні поїздки далеко. Але вони можуть поїхати за кордон, якщо подорож пов’язане з ризиком, наприклад, в гори або ними рухає пізнавальний інтерес інших культур.

Досягнення цілей

У сфері досягнення цілей Скорпіони реалізують своє честолюбство. Але тут є небезпека крайності, коли їх честолюбство почне відштовхувати людей. Скорпіон може, звичайно, працювати на самоті, але хто поправить його або зупинить, сказавши достатньо.

Планування життя

У побудові планів Скорпіон розглядає багато дрібниць. Часто він будує систему життя, в якій всі події пов’язані воєдино. Одне витікає, будучи наслідком іншого. Якщо у нього відсутня така система, то життя стає не в радість, тому що доводиться багато пристосовуватися.

Чутливість

Скорпіони чутливі. Але дуже часто їх проникливість стосується поведінки оточуючих. Тому, коли Скорпіон говорить про причини поведінки оточуючих, до його слів краще прислухатися.

Чоловік Скорпіон

Чоловік Скорпіон пристрасна і честолюбна натура. Саме ці якості приводять його до нестабільності в його житті. Взагалі, він цінує стабільність, але його прагнення постійно щось удосконалити і змінювати призводить до її порушення. Він пізнає людина. Успіх процесу пізнання часто досягається на власному досвіді за участю оточуючих. Їх участь не завжди безпечно, тому що експерименти чоловіки Скорпіона іноді відбуваються з деяким запасом вибухової речовини і в прямому, і переносному сенсі. Причина того, що він не дбає про себе, зрозуміла. А ось чому в цей розрахунок не входять оточуючі? .. Скорпіон здатний до регенерації. Бували випадки, коли після складної операції, володіючи, цією якістю він в короткий термін вставав на ноги. Припускають, що такою здатністю володів відомий Григорій Распутін. Але ж не всі здатні в короткий термін відновитися. Мається на увазі з втраченого відтворити колишнє в тому ж вигляді або навіть краще. У зв’язку з цим він має не мало заздрісників, а якщо починає воювати з ними, то й ворогів, з якими домовитися складніше. Скорпіону зазвичай складно змінювати свої погляди, тому він насилу адаптується до нової обстановки. Чоловік Скорпіон пристрасно відстоює свої позиції, тому що вони є основою його світогляду. Той чоловік, який наважився перечити чоловікові Скорпіону, може стати його ворогом на тривалий час. Помста ж Скорпіона чоловіки небезпечна, тому що здатна призвести до повної руйнації психіки. Як краще діяти, якщо знаєте, що перед вами Скорпіон. Його треба зацікавити.

Жінка Скорпіон

Її пристрасть не завжди проявляється так однозначно давяще або воздействующе. Жінка Скорпіон краще адаптується в новій обстановці, ніж чоловік. Вона легше звикає і менше прагнути змінити обстановку під себе. Ці якості жінки і чоловіки Скорпіонів слід враховувати, коли належить з кимось із них домовлятися про довгострокову взаємодію. Але жінка Скорпіон більш палка і терпляча, ніж чоловік того ж знака. Вона здатна роки чекати свого коханого з місць ув’язнення. Але після його повернення висловить свої почуття в повній мірі. Але жінка Скорпіон в тій же мірі може ненавидіти, в якій і любити. Вона дуже мстива, якщо хтось їй сильно насолив. З цих крайнощів складається психіка жінки Скорпіона. Якщо вона тільки любить або тільки ненавидить, що буває вкрай рідко, то подальші кроки жінки Скорпіон прості. Найчастіше їй доводиться одночасно когось любити, а когось ненавидіти. Така ситуація загрожує непередбачуваністю. Якщо ж обстановка загострюється так, що ставати складно визначитися, якими почуттями наділити обранця, то може постраждати психіка. Перші ознаки цього відсутність рівноважного стану (збудження змінюється глибокою депресією, потім навпаки). Причина у відсутності відпочинку емоційної системи організму жінки. Такий стан загрожує зривами. Що б його уникнути, жінці Скорпіону необхідно частіше аналізувати плюси і мінуси свого становища.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 116 T. 0,368