Все про вагістність
Все про вагістність

Детальний опис знака Зодіаку – Рак


Активність

Активність представників цього знаку зодіаку в сильному ступені залежить від емоційного стану. Тобто від того, що в даний момент відчуває людина ейфорію або депресію. Стан, пов’язаний з цими емоціями робить сильний вплив на сприйняття того, що відбувається.

Ставлення до грошей

Гроші або те, що на ні куплено для раку це щось представляє його імідж в очах оточення. Він пишається своїм майном. Воно для нього ознака благополуччя. Тому раки люблять, коли до інтер’єру їх будинку звернуто увагу.

Короткі поїздки

Засоби транспорту для раку мають прикладне значення. Він взагалі не дуже любить їздити, але, якщо цей процес приносить йому задоволення, приносить матеріальну корис або служить для зростання його авторитету у оточуючих, то рак використовує цю можливість за призначенням.

Пристрасті в затишку

Раки люблять і цінують затишок в їх “гніздечку”. Але для них важливо виконувати роль турботливого батька або матері. В ролі об’єкта турботи вони часто розглядають свого партнера, тому часто цікавляться його думкою про те, як він чи вона відносяться до його рачьім пристрастям. Якщо він відпочиває, то не слід його турбувати, інакше буде виражено активну невдоволення, яке зовсім не відображає його ставлення до вас.

Особисте життя

Про особисте життя від раку ви не почуєте не слова, якщо звичайно для нього вона не є грою. Тим не менш, він любить попліткувати про особисті стосунки знайомих. Це буде подано як критика або оцінка, що не завжди є його безпосереднім ставленням.
Співпраця

У цій сфері рак обов’язковий лише на стільки, наскільки до нього з повагою ставляться співробітники. Він може бажати виступати в ролі їх керівника, але йому в цьому випадку все одно потрібно більш наближений співробітник, тому що рак не завжди сильні в тому, щоб розглядати загальну справу в цілому.

Шлюб

У шлюбі в кожного раку присутній хоч маленький, але розрахунок. Починаючи з того, що до партнера по шлюбу він часто відноситься як до піклується батькові.

Кризи

До криз раки відносяться нетрадиційно. До речі це єдина сфера, де у них проявляється такий підхід. Заснований він на тому, що про все що відбувається в рака є своя думка, побудована на основі зібраних поглядів навколишніх і власних спостереженнях.

Закордонні поїздки

Мабуть, це та сфера, де рак здатний заплутатися завжди. Справа в тому, що до моменту від’їзду він не цікавиться умовами проживання в краях, віддалених від рідних місць. Іноді раки використовують дальні поїздки для зміцнення свого авторитету, але для цього в його гороскопі повинні бути спеціальні вказівки.

Досягнення цілей

Свої цілі Раки визначають спонтанно і вирішують проблеми, пов’язані з ними кардинально (без тяганини). Але правда, якщо Рак зустрічає в цій сфері непереборні перешкоди, то його настрій швидко псується. Що в хронічній фазі може викликати стійку депресію.

Планування життя

Плани Рака зазвичай грунтовні і грандіозні. Взагалі в деякій мірі він максималіст. Складніше за все для нього дотримуватися необхідний розпорядок дня і харчування, тому він не любить обмежують систем.

Чутливість

По праву Раків можна назвати дуже чутливими. Але в цій сфері існує одна проблема. Треба не тільки відчути, але й довіритися цієї інформації. А тут у Раків в самий невідповідний момент включається розум, що вимагає пояснення того, що відбувається, що в кінцевому рахунку підвищує ступінь недовіри.

Чоловіки Раки

Чоловіки Раки дуже емоційні, тому їх часто відносять до слабких. Але сказати, що вони емоційні у всіх сферах можна. Зазвичай, у кожного представника цього знаку є кілька сфер, де вони емоційні. Їм протистоять сфери, де вони емоційно черстві. Чим більше сфер з тієї та іншої сторін, тим сильніше проявляє себе поляризація і тим більш значну роль в їх житті відіграє пов’язане з нею внутрішнє напруження. Багато вчинки та оцінки того, що відбувається в цих людей беруть початок з цієї напруженості. Наприклад, будинки така людина дуже емоційний, а на роботі дуже сухе. Якщо цю проблему не вирішувати, то вона має тенденцію поглиблюватися і поширюватися подібно вірусному захворюванню на інші сфери життєдіяльності. Що з цим робити? Звичайно, кожен випадок бажано розбирати окремо, але, тим не менш, дам загальні рекомендації. В першу чергу, слід зрозуміти, в чому не впевнений Рак чоловік на роботі і вдома? На роботі це може бути його посаду, а вдома це почуття родичів. Чоловік Рак схильний приховувати свою невпевненість. Але, якщо проблему не вирішувати, то невпевненість тільки зростає, як сніжний ком. Емоційний світ напружується, і можуть мати місце нез’ясовні вчинки. Розкритися рак може тільки той, кому в дуже високій мірі довіряє. За цим недовірою стоїть мотив збереження свій безпеки. Компенсуючи це почуття, чоловік Рак може споживати багато солодкого, спати велику кількість годин, віддаватися без міри сексу та іншим задоволень. Все не перерахуєш. Тим більше, у багатьох випадках це питання дуже індивідуальний.

Жінки Раки

Раки жінки так само в сильному ступені емоційні, як і чоловіки. Але, якщо у чоловіків цього знаку емоції частіше проявляються у поза, то у жінки вони вирують всередині. Часто це виявляється так, що жінка стає похмурою, неговіркою, занадто педантичною або воліє виконувати деколи необов’язкову роботу по дому. Найчастіше це говорить про те, що жінка чимось незадоволена. Так проявляється її депресивний стан. Часто Рак жінка може вийти з цього стану, проявляючи про когось піклуватися. Це можуть бути діти, старі батьки та інші. Але тут можливі перегини через емоційного стану, яке призвело до прояву такої турботи. Дуже ймовірно, що жінка буде робити не зовсім те, про що її просять, або не в тій кількості. Вона може забувати про свої потреби. І їх переносити на інших, думаючи, що в іншого вони присутні в реальності. Це може провокувати сімейні конфлікти, які, в кінцевому рахунку, тільки погіршують стан жінки Рака. Так працює механізм поглиблення депресивного стану. Щоб з нього вийти частіше, просто, виговоритися тому, кому можна довіритися, але ця процедура не вирішує проблеми, а лише полегшує стан жінки. Вона діє подібно таблетці, яка знеболює, але не лікує. Для пошуку вирішення цієї психологічної завдання під година потрібна допомога психолога.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,152