Все про вагістність
Все про вагістність

Детальний опис знака Зодіаку – Овен


Активність

Досить активний і навіть імпульсивний. Овен упертий або зосереджений на чомусь одному, чим дорожить. У деяких ситуаціях його можна порівняти з дитиною. Він цінує справедливе до себе відношення. І не прагнути хитрити, і заявляє про себе прямо.

Ставлення до грошей

До грошей часто ставиться з прохолодою. Вони для нього тільки засіб досягнення чогось більшого. Овен не схильний смітити грошима. Але, якщо треба, може витратити велику суму туди, куди порахує потрібно.

Короткі поїздки

Овен вибирає такі засоби транспорту, які забезпечують швидку їзду. Завжди ставить мету, куди треба доїхати. У поїздці Овен може проявити нетерпіння, тому віддає перевагу швидку їзду з небезпечними ділянками їзді по довгій, але безпечної дорозі.

Пристрасті в затишку

Поняття про затишок у Овна відносні. Він любить спартанські умови. А відпочиває в обстановці, яка іншої людини, якщо той не Овен, дратує і не дозволяє розслабитися.

Особисте життя

У цьому житті Овен вирішується на ризик, як на військову операцію. Він воліє таких людей протилежної статі, які “дивляться йому в рот”. Він вважає себе самодостатнім, тому, потребуючи мінімально турботі (якщо не інфантильний), прагнути максимальної незалежності.

Співпраця

Овен воліє бути “воїном-одинаком”, тому відчуває трохи необхідності в рівних по ієрархії співробітників. Він пристосовується тяжким умовам життя самостійно. Іноді життя занурює його в ситуації, головне завдання яких навчитися взаємодіяти з оточуючими.

Шлюб

У шлюбі Овен любить, щоб партнер підкреслював значущість вибраного ним напряму. Він дуже не любить, коли втручаються в його особистий простір, намагаючись там щось змінити. Він, не самий кращий психолог, але “оперативне втручання” на душових проблемах партнера вважає за краще робити сам. Найбільша його можлива помилка – це сприйняття партнера по типу “сам дурень”.

Кризи

Овен не любить кризи, але вступає в них, як на “прифронтову смугу”. Він вважає за краще приховувати свої слабкі сторони, які можуть проявити кризові ситуації.

Закордонні поїздки

У закордонних поїздках Овен в своїй стихії. Але довго там йому перебувати не рекомендується. Йому через короткий час може знадобитися повернення в звичну обстановку. Якщо ваш Овен став швидко “закипати”, значить йому стало не її не вистачати.

Досягнення цілей

Овен дратується, якщо йому приходить повідомлення, що треба почекати для реалізації його цілей. Тому раджу його перемкнути на іншу мету, ніж примушувати його чекати.

Планування життя

Овен не любить планувати, тому що плани привносять порядок. Коли ж все впорядковано, складно приховати недосконалості. Робити багато чого спонтанно – ось девіз Овна. Головне почати, а доробляти будуть інші.

Чутливість

У Овна є вроджена інтуїція, але він може їй не довіряти. Занадто спонтанно до нього приходять її одкровення. Легше слідувати по накатаній доріжці соціального думки. Тут може виникнути протиріччя, з одного боку, прагнення до індивідуальності, а з іншого боку, думка соціуму.

Чоловік Овен

Войовничий, але не тому, що природжений воїн зі зброєю в руках, а тому що бажає показати себе сильним. Чоловік Овен бажає бути самостійним. Цього мотиву підпорядковані всі його дії. Найбільше принижує, коли його вважають дитиною. Але це так і є, тому що в космічному плані він є дитиною. Тобто його душа тільки народилася і почала своє існування. Тому багато вчинків Овна чоловіки розцінюються, як дитячі. У гіршому випадку його інфантильність затягується на довго. У цьому випадку він задерикуватою, але мало звіту віддає того, які наслідки його чекають. Його основний імпульс – це довести оточуючим свою індивідуальність. Хтось бачить її у своїй неповторності, але Овен чоловік сприймає її, як демонстрація своєї сили. У різних ситуаціях він може її демонструвати. Іноді ситуація закидає його в екстремальні умови гір, моря або шахту. Скрізь він демонструє свої можливості на межі виживання. У менш екстремальних умовах, захищений методами сучасної цивілізації, овен чоловік демонструє свій інтелект. За словом справжній Овен в “кишеню не полізе” і буде відстоювати свою правоту до переможного кінця. Його основні слабкості в тому, що Овен чоловік не вміє програвати. І, крім того, він мало уваги приділяє своєму зовнішньому вигляду. Тобто його честолюбство в малому ступені мотивує дії Овна. Таким чином, Овен чоловік звичайно сильний, але насилу розрізняє межі. Тому він часто перевіряє їх на міцність.

Жінка Овен

Довго грає роль феміністки, але за то потім бере все відразу. Якщо ви познайомитеся з нею, то перше, що може кинутися в очі, це відсутність звичної жіночності. Не дивуйтеся, якщо відзначите, що її плечі трохи ширше, ніж стегна. Якщо звичайно жінка Овен не робить спеціальних вправ для розвитку м’язів тазової області. Зараз адже все можна скорегувати. За природою жінка Овен, звичайно ж, залишається жінкою, але за характером у неї часто виховуються чоловічі риси. У деяких ситуаціях виявляється войовничість. Іноді вона може дійти до того, що буде заперечувати роль чоловіка в житті. Тут навіть не буде перешкодою те, що продовжувати рід людський можуть тільки жінки. Роль чоловіка тут може замінити пробірка чи той же чоловік на одну ніч. У будь-якому випадку ці її дії мотивуються тим, що вона дуже не любить докладати зусиль, щоб брати участь в будівництві якихось ні було відносин. Тут зливається інфантильність Овна і його войовничість. Чому жінок не беруть в діючу армію. Часто посилаються на її природну слабкість і призначення народжувати дітей. Психологи по праву вважають, що виховання дитини в неповній сім’ї (однієї матір’ю) проблематично. Але у випадку матері Овна ця проблема знімається особливо в дитячі роки дитини. Тоді вона зможе замінити йому відсутнього батька, нов більш дорослому віці дитини, коли йому знадобиться досвід побудови стосунків чоловіка і жінки, однієї матері-барана явно буде недостатньо.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,306