Все про вагістність
Все про вагістність

Детальний опис знака Зодіаку – Діва


Активність

У Діви вона відповідна. Тобто її інтенсивність залежить від того, яку активність проявили по відношенню до неї або запропонували проявити. Діва кожен раз вирішує задачу, де їй набратися сил і впевненості, щоб відповідати початковим умовам.

Ставлення до грошей

У цій сфері позицію Діви визначає роль, яку відіграють гроші в її житті. Варто відповісти на питання, яка вона? Взагалі, Діва любить рахувати гроші і тисячу разів зважить, поки зробить покупку.

Короткі поїздки

Тут Діви досить практичні і прискіпливі до дрібниць. Вони зазвичай добре знають правила дорожнього руху і залишаються незадоволені, якщо знаходять, до чого причепитися в якості їх водіння. Машина Діви зазвичай чиста, чим вона пишається.

Пристрасті в затишку

Затишок Діви складається з безлічі дрібниць. Для неї важливо, щоб все було під рукою. І, якщо в розміщенні речей немає системи, то створюється враження безладу, в якому складно що-небудь знайти.

Особисте життя

В особистому житті Діва в більшості випадків дотримується позицій пуританства. Справа в тому, що вона зазвичай між собою і партнером встановлює дистанцію, на скорочення якої йде неохоче.

Співпраця

Більшість планів Діви пов’язано із співпрацею. Представник цього знаку цінує взаємодія, але більш спокійно почувається в умовах ієрархії.

Шлюб

У шлюбі Діви часто займають підлегле становище. У них завжди присутня певна ступінь залежність. Цю ситуацію вони створюють самі, якщо в їх виборі присутній елемент розрахунку.

Кризи

Завдяки своїй рухливості, Діви швидко і рішуче реагують на кризові ситуації. Але ця реакція розумом, на дистанції. Робити що-небудь повинні інші.

Закордонні поїздки

Діви можуть поїхати в далеку поїздку, але тільки у зв’язку з проханням близької людини. Сам представник знаку Діви досить байдужий до них, тому що вважає поїздки туди марною тратою часу і грошей.

Досягнення цілей

Взагалі, Діва прагматична. Вона не буде слідувати цілям, які вважає безперспективними. Свої цілі вона досягає досить швидко. Як говоритися “не миттям так катанням”. Іноді перешкодою може бути плутанина: чим займатися на початку.

Планування життя

Щоб спланувати свою діяльність, Діві необхідно побудувати систему свого життя. Відповісти на питання, що за чим? Інакше її плани будуть постійно зриватися.

Чутливість

Правильно стверджують, що дар передбачення і здатність до сверхчувствованію є у всіх людей. Але важливо розвивати ці здібності і використовувати їх. У Діви ж інтуїція заснована на знаннях, в яких вона може оперативно орієнтуватися.

Чоловік Діва

Це людина, яка прагнути стати логіком і ерудитом. Він щиро впевнений, що всі питання можна вирішити, маючи енциклопедичний запас знань. Насправді більшість відбуваються ситуацій чоловік Діва спочатку спробує осмислити. Завдяки цьому, він відчуває себе надійніше. Але це відчуття може бути непевним, якщо під ним не стоятиме вимучена “потом і кров’ю” система. Саме такого підходу вимагає життя від Діви через ситуації, які можна називати уроками. Можна залишити цю задачу без рішення, що називається “пустити на самоплив”. Діва, яка часто залишала без рішення подібні завдання з роками стає буркотливий. Так проявляється незадоволеність собою і життям. Є фраза, сказана одним з літературних героїв: “Служити легко, прислужувати мені нудно”. Вона має безпосереднє відношення до чоловіка Діві. Ідеальна роль Діви в суспільстві – службовець. Успіх чоловіка Діви, яка знаходиться на цій ролі, залежить від того як людина сприймає своє становище? Він може грати цю роль, але вважати при цьому, що вона тимчасова. У душі він кар’єрист і гідний більшого. Ці амбіції нічого поганого не мають. Все залежить від того, які методи використовує чоловік Діва для досягнення своїх цілей. У хід можуть піти і підсиджування, і чиношанування. Діва може розігрувати раба, проявляти лицемірство і багато іншого. Не враховується тільки одне. Висока посада передбачає збільшення своєї відповідальності. Якщо чоловік Діва не відповідає її ступеня, то рано чи пізно злітає з відвойованого місця.

Жінка Діва

Для жінки Діви може бути властиво грати роль “Пречистої матері”, яку не стосуються “ниці” інстинкти. Вона може тривалий час не знати чоловіка, тішачи тим самим свою гординю. Але так вже влаштована людина, що його свідомість не може керувати інстинктами, тому що їх сила бере початок в підсвідомості. Там, куди вхід свідомості закритий. Відчуваючи ж безсилля свідомості, Діва відчуває своє безсилля. Цей факт обмеженості можливостей свідомості переживається Дівою як власна слабкість. У жінки Діви це часто є основою заниженої самооцінки. Тоді вона волею-неволею готує себе до ролі рабині, яка втрачає з часом гідність і котиться по похилій площині на дно життя. Вихід один. Якщо жінка Діва йде з-під влади інстинктів, то тільки за допомогою роботи душі, націленої на самовдосконалення. Я бачу цей шлях через розкриття своїх здібностей або релігійне подвижництво, самообмеження. Інша сторона мирського життя жінки Діви – це побудова стосунків з протилежною статтю. Гірший варіант – це звинувачення чоловіків у всіх смертних гріхах. У цьому випадку Діва може свідомо прикриватися вченням Церкви. Але цей шлях тупиковий, тому що рано чи пізно така жінка Діва, спонукувана голосом інстинкту, почне “грішити” з точки зору вчення церкви, вступаючи в компроміс з потребами тіла. Вихід з цієї ситуації такий. Необхідно вчитися будувати стосунки з чоловіками, як з рівними. На основі розумного відношення до потреб тіла.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,318