Все про вагістність
Все про вагістність

Детальний опис знака Зодіаку – Близнюки


Активність

Їх активність схильна прагненню охоплювати все нові і нові горизонти. Близнюки готові міняти сферу діяльності кожного разу, коли попередня втрачає свою привабливість.

Ставлення до грошей

Як вони їх заробляють, так і витрачають. Вони не вміють збирати гроші, часто їх накопичення в разі Близнюків підміняється накопиченням знань. Вони можуть стати відомими інтелектуалами. Часто заробляють своїм розумом.

Короткі поїздки

Пересування – стихія Близнюків. Зміна місця проживання може стати для них своєрідним наркотиком. Вони воліють транспорт верткий і здатний подолати численні труднощі на дорогах.

Пристрасті в затишку

Часто Близнюки живуть на валізах. Для них затишна обстановка, яка дозволяє швидко зібратися в дорогу. В обстановці багато дрібниць, кожна з яких має сенс.

Особисте життя

Особисте життя Близнюків безглузда без спілкування та обміну думками. Чим більше у них знайомих, тим життя стає більш цікавою. Задачі придбання нових знайомих підпорядковані всі сфери життя.

Співпраця

Близнюки цінують процес співпраці остільки, оскільки вони люблять процес взаємодії. Але не завжди вони дотримуються дані зобов’язання. Тому іноді їх називають легковажними. Близнюка необхідно зацікавити, тоді проявляться його пізнавальні здібності.

Шлюб

У шлюбі Близнюки честолюбні. Саме в цій сфері народжуються їхні цілі всього життя, до яких вони потім прагнуть. Вони цінують особливо розумну підтримку, рішення, народжені мозковим штурмом. У шлюбі все Близнюки трохи філософи, хоча в інших сферах глибокого підходу від них очікувати складно.

Кризи

Моменти кризи переживаються Близнюками важко, хоча зміни вони люблять. Але глобальні зміни приймають з властивим їм консерватизмом. Кожній крайності відповідає її полярна крайність. До чогось Близнюки ставляться дуже безтурботно, а в чомусь цінують сталість.

Закордонні поїздки

Близнюки люблять закордонні поїздки за те, що стикаються з новими враженнями. Пізнання нових культур для них – це їжа для розуму. Правда її можна “обжертися”, тоді інформація перестає засвоюватися. Це проявляється у вигляді депресії або тузі за батьківщиною.

Досягнення цілей

Близнюки схильні до тенденції “плисти за течією”. Через це якості втрачали своє обличчя багато представників цього знаку зодіаку. У цьому випадку індивідуальні цілі підміняються більш престижними з точки зору оточення. Відсутність досягнення індивідуальних цілей знову ж приводить до депресії.

Планування життя

Близнюки будують плани спонтанно, тому вони часто грішать непродуманістю. Це призводить до того, що вони беруть на себе більше, ніж їм по силам.

Чутливість

Не можна сказати, що Близнюки бездушні, але потік їх почуттів часто відстає від руху думки. У зв’язку з цим вони люблять підводити під багато явищ логічну основу.

Чоловіки Близнюки

Це відомі інтелектуали, що вважають за краще займатися пізнавальною діяльністю. Основний мотив – це накопичення інформації, її утилізація і зберігання. Життєва парадигма, – чим більше у мене знань, тим я можу престижніше виглядати. Вони займаються дослідницькою діяльністю. Серед них є хороші бізнесмени і брокери на фондовому ринку. В цілому чоловіків близнюків привертають такі сфери діяльності, де потрібне логічне осмислення великих обсягів інформації чи статистики. Чоловіків Близнюків можна часто зустріти в компанії журналістів. Взагалі, з них виходять прекрасні літератори і поети. Їх творчість проходить під враженням одного або цілої серії подій. Відомий всім зі шкільної лави Пушкін, який народився, коли Сонце знаходилося в межах зодіакального сузір’я Близнюків. Свої кращі шедеври він творив в періоди черговий закоханості. Можна сказати, що чоловіки Близнюки відчувають нестачу емоційного життя, тому в них то порожньо, то густо. Недолік емоційного життя у них не через те, що мало відповідних подій, а тому що чоловіки Близнюки схильні в значній мірі контролювати її хід. Ці тенденції схожі на те, що емоційне життя представляє для них небезпеку. Вона полягає лише в тому, що порушує логіку їх світогляду, тому що емоційне життя не підлягає логічному осмисленню. З цієї причини чоловіки Близнюки можуть відчувати себе збитковими.

Жінки Близнюки

Це відомі збирачі інформації. Для цього багато навчаються або працюють в науково дослідних інститутах. У жінок Близнюків немає кар’єризму, але є не мало амбіцій, які виражаються частіше не в конкретних діях, а в звичайних бажаннях досягти того чи іншого положення. У зв’язку з цим вони можуть часто обурюватися, що їх права утискають. Це про них “бородатий” анекдот: “… ну нехай просячи купить хоч один лотерейний квиток”. Я не стверджую, що жінки Близнюки нероби, але цілком можливо, що їхній життєвий шлях буде містити більше слів, ніж конкретних дій. Вони можуть працювати викладачами в школі, виховуючи чужих дітей. Їх професійне русло пролягає далеко від ризикованих чоловічих областей. Але і вони можуть працювати прекрасними інтерв’юерами, телеведучими. Загалом, у тих сферах, де потрібна добре підвішений язик і уміння швидко реагувати на зміну ситуації. Особливої ​​уваги заслуговує професія перекладача. Вона створена як ніби для жінок Близнюків. Вони вміють творчо підходити до перекладу творів. З під їх пера, в буквальному сенсі, можуть виходити нові твори-переклади рідною мовою. Жінкам Близнюкам необхідно тренувати увагу, інакше можливості пам’яті будуть в значній мірі знижені. Інтерес до великої кількості самих різних і незначних подій може в сильному ступені відволікати від основної діяльності.

  1. Один комментар до “Детальний опис знака Зодіаку – Близнюки”

  2. Юлія в 14.12.2015 | Відповісти

    Більшість тут написано не правду.Я так гадаю тому що мій знак зодіаку близнюки.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,240