Все про вагістність
Все про вагістність

Чи він – ваша Доля? ..


Небагато дівчат можуть визначити відразу, що зустрівся на їх шляху чоловік – це Доля. Деякі з успіхом згадують свої сни, пророчі передбачення, звіряють прикмети чи просто підключають інтуїцію. Комусь суджений є у сні, і такий сон може приснитися навіть за 10 або 15 років і не забутися, що не стертися з часом, зберігшись в пам’яті на все життя.

Але що робити, якщо цей сон не наснився, або взагалі не сняться ніякі сни? Чи той це чоловік, або доля надасть інший шанс бути щасливою? Для початку потрібно зрозуміти, що ваші почуття взаємні, тільки тоді можна говорити про подарунок долі.

Доля часто дає нам знаки, які ми інколи не помічаємо. Можливо, ви постійно зустрічаєтеся з цим чоловіком абсолютно випадково, або він вас про щось ненароком запитує. Бувають і інші випадки, коли ви живете з людиною в одному будинку або на одній вулиці якийсь час, а потім роз’їжджаєтеся в різні кінці міста або навіть у різні населені пункти, але відбувається зустріч, яка випадково зіштовхує вас знову. Про це варто задуматися, адже навіщо доля постійно зводить двох, здавалося б, зовсім чужих люде, що вона хоче цим сказати? Бувають і зовсім інші ситуації, коли ви деякий час дійсно зустрічалися з людиною або навіть жили разом, але змушені були з ним розлучитися. І тут доля дає новий шанс для розвитку відносин, і ніби не було кількох років розлуки, ви відчуваєте сильне обопільне тяжіння і нічого не можете з цим зробити, а головне – дійсно не хочете нічого робити. Раніше ви не були готові усвідомити, що ця людина – ваша доля, а тепер усвідомлення приходить, але довелося перечекати деякий час, місяці або роки, щоб зрозуміти очевидне: не потрібно більше нікого шукати – це той, хто вам посланий долею. Вона завжди дає кілька шансів, часто моделює схожі ситуації, даючи можливість виправити ту помилку, яку ви зробили в минулому. І зробивши «роботу над помилками», ви вже не можете розлучитися з цією людиною, щоразу підбиваючи ситуацію до розвитку нових, щасливих стосунків.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,356