Все про вагістність
Все про вагістність

Чи так вірні стереотипи? Давайте поговоримо про стереотипи щодо чоловіків та хлопців


Хлопчики виховуються не так, як дівчатка, це відбувається з самого народження. Коли хлопчик виростає, він, за нашими уявленнями, повинен бути сильним і сміливим, нічого не боятися, не відчувати болю і образи. Що ж насправді так, а що вигаданий і нікому не потрібний образ ідеального чоловіка?

Існує думка, що чоловіки менш емоційні і їм не потрібна жестикуляція для вираження своїх почуттів. Але будь-який турист в Італії легко помітить, як вміло жестикулюють місцеві гіди, мелькання рук яких непідготовленому туристу відразу навіть складно вловити. А все непристойні жести? Чиїх рук це справа? Чоловічих!

Чоловік не може будувати вічка за визначенням, йому дозволено лише провести поглядом тієї людини, яка сподобався. Якщо чоловік відстоює свою точку зору, він дивиться в очі співрозмовнику. Уважний людина завжди слухає співрозмовника, дивлячись йому в очі, особливо при його цікавить розмові.

На думку молодих дівчат, нормальна поза для сидячого чоловіка – це широко розставлені ноги. Але це невірно. Кожна людина намагається сидіти так, як йому зручно, і зовсім не обов’язково розставляти при цьому ноги, не замислюючись про позі.

Є думка, що чоловіча компанія і суцільний мат – це речі нероздільні, також чоловіки люблять постійно відпускати грубі жарти. Це не зовсім вірно. Досить часто чоловіки розмовляють і про сім’ю, і про дітей, і про роботу, і про машини, і про здоров’я. Звичайно, трапляється почути міцне слівце, але це ж не основна мова для їх спілкування?!

Твердження, що чоловіки не плачуть, взагалі не витримує ніякої критики. Чоловік, як і будь-який інший чоловік, має від народження слізні залози, які благополучно працюють. З дитинства хлопчикам вселяють, що вони повинні стримувати свої емоції, ніколи не скаржитися. Якщо емоції не вихлюпувати назовні, то це може спровокувати серйозні захворювання, в тому числі і такі серйозні як інфаркт або інсульт, в м’якшому випадку – затяжну депресію.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,226