Все про вагістність
Все про вагістність

Чи можуть дружити чоловік і жінка?


Чи можуть чоловік і жінка дружити один з одним, саме дружити, сприймаючи це поняття в його істинному сенсі?

Дружба між представниками протилежних статей навряд чи може ставитися до абсолютними показниками. У будь-якому випадку між ними буде з’являтися тяга і симпатія на тлі хороших взаємин. Слабкою і тендітній жінці складно дружити з сильним чоловіком. Розуміння відсутності можливості більш близьких відносин змушує пару спілкуватися довірливо, тобто дружбу між чоловіком і жінкою можна назвати скоріше нестандартним типом сексуальних відносин, так як чоловік повністю усвідомлює, що він не може виступити в ролі сексуального партнера, і тому задовольняється простим спілкуванням, адже йому цікава ця дама як людина, як особистість. Поступово подібні відносини міцніють, виникає дружня зв’язок між чоловіком і жінкою, але несе вона особливу енергетичне навантаження. Хоча в житті трапляються різні ситуації, але всі дружні відносини між чоловіками і жінками можна розділити на кілька типів, які зустрічаються найбільш часто.

Один з найпоширеніших варіантів – це дружба між братом і сестрою. Найчастіше такі відносини виникають не тільки між кровними родичами. Вірогідні ситуації, коли життя змушує майже з дитинства бути разом, виживати у складних життєвих реаліях, піклуватися один про одного як про рідних людей, не думаючи про близькість. Таке часто трапляється саме в підлітковому віці і трохи пізніше – дівчина може довірити хлопцеві багато свої потаємні думки або просити ради в різних життєвих ситуаціях.
Чоловіки і жінки вибирають коло спілкування з оглядкою на загальні інтереси. Іноді дружню пару пов’язують спільна професія чи хобі. Їм подобається розмовляти на загальні теми, обговорювати спільні проблеми, але коли загальний інтерес зникає, і предмет розмов стає неактуальним, така дружба закінчується.
Бувають і випадки, коли хлопець чи дівчина мають свою другу половинку, але це не заважає їм вільно спілкуватися з друзями іншої статі. У таких людей завжди є внутрішні рамки, перехід через які вважається аморальним.

Чоловік, відчуваючи симпатію до жінки, чи жінка, «нерівно дихає» до чоловіка, знає, що спілкуватися з цією людиною може тільки в рамках дружби. Вважається, що в подібному спілкуванні почуття рано чи пізно «спливуть» назовні.

Нерідкі випадки, коли чоловік або жінка тримають «друга» про запас. Це навіть складно назвати дружбою як такої, оскільки тут людиною рухають корисливі мотиви. Таке спілкування закінчується сварками з подальшим розривом.

Можна сказати, що будь-яка подібна дружба вичерпує себе при появі справжнього партнера або сім’ї, коли пропадають спільні захоплення і заняття, але якщо спілкування було щирим, то воно таким і залишиться – поза всяких міфів і забобонів.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,294